Gwiazdy

Meghan Markle gościnną redaktorką brytyjskiego ”Vogue”. Pałac jest z niej dumny

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot.instagram.com/sussexroyal

Księżna Sussex Meghan Markle współtworzyła wrześniowy numer brytyjskiego magazynu „Vogue”. Jest to gościnna współpraca. Okładka właśnie trafiła do sieci.

Meghan Markle wydaje "Vogue"

Wrześniowe wydanie magazynu „Vogue” jest najważniejszym w ciągu całego roku. W numerze znajdziemy trendy na cały przyszły sezon. Meghan Markle, która zawsze podkreślała, że chce dalej chce rozwijać swoje pasje, została gościnną redaktor wrześniowego numeru magazynu. Informację tę potwierdził sam Pałac publikując wrześniową okładkę „Vogue” na swoim Instagramie. W opisie do zdjęcia czytamy, że:

Z dumą ogłaszamy, że Księżna Sussex została redaktorem magazynu „Vogue”. Przez ostatnie siedem miesięcy Meghan współpracowała z redaktorem naczelnym pisma Edward Enninful nad wrześniowym wydaniem magazynu.

Na okładce ważne i wpływowe kobiety

Numer został zatytułowany tytuł „Forces for Change”. Na okładce pisma widzimy 15 silnych i wpływowych kobiet, które odznaczyły się w świecie polityki, sportu, sztuki, filmu. Wśród nich znajdziemy między innymi: Jane Fondę, Salmę Hayek, Jacindę Ardern (premier nowej Zelandii), Gretę Thunberg (szwedzka działaczka klimatyczna), Christy Turlington Burns, aktywistkę Adwoa Aboah, bokserkę Ramlę Ali.

Szesnaste okienko na okładce jest puste, a dokładnie znajduje się na nim srebrne lusterko, tak by każda kobieta mogłaby ujrzeć w nim swoje odbicie.

Podobno sama Markle nie chciała pojawić się na okładce wrześniowego „Vogue”. Wybór okładki to nie jedyne zajęcie Meghan nad wrześniowym „Vogue”. W magazynie znajdziemy również wywiad księżnej Sussex z byłą pierwszą damą USA - Michelle Obamą.

Zobacz też:

Autor: Filip Yak

Źródło: instagram.com/sussexroyal

Pozostałe wiadomości