Gwiazdy

Meghan dała Harry’emu wyjątkowy prezent w jego pierwszy Dzień Ojca. "Chciałam, żeby to było coś sentymentalnego"

Gwiazdy

Meghan Markle i książę Harry niedawno powitali na świecie córeczkę Lilibet. Kilka dni później została wydana książka, którą Meghan napisała zainspirowana relacją męża z ich pierwszym dzieckiem, synem Archiem. Impulsem do stworzenia powieści był prezent, jaki podarowała Harry'emu, gdy pierwszy raz obchodził Dzień Ojca.

Jak Meghan Markle i książę Harry świętowali Dzień Ojca?

Gdy dwa lata temu książę Harry pierwszy raz został ojcem, otrzymał od żony wyjątkowy prezent. Meghan podarowała mu spersonalizowaną... ławkę. Na umieszczonej na niej tablicy pamiątkowej zamieściła swój wiersz. – Chciałam, żeby to było coś sentymentalnego, miejsce, w którym będzie mógł tworzyć więź ze swoim synem – powiedziała.

Meghan Markle napisała książkę dla dzieci

Dwa lata później ławka i wiersz stały się dla Meghan inspiracją do napisania jej pierwszej książki. Jest to powieść dla dzieci zatytułowana "The Bench" (pol. "Ławka"), która opowiada o relacji ojciec-syn.

Podstawą do stworzenia tej opowieści była więź, którą żona księcia zaobserwowała między Harrym a Archiem. W komunikacie prasowym Mehgan poinformowała, że jej książka jest lekturą odpowiednią dla każdej rodziny. Z racji debiutu literackiego musiała jednak zmierzyć się z krytyką. Nie jest bowiem tajemnicą, że sama ma trudna relacje z ojcem. Zarzucano jej więc hipokryzję. Książka miała premierę 8 czerwca 2021 roku.

Dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i książę Harry mają dwójkę dzieci. Ich pierworodny syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor urodził 6 maja 2019 roku w Londynie. Jego siostra przyszła na świat 4 czerwca 2021 roku w Santa Barbara w Kalifornii. Dziewczynka nazywa się Lilibet Diana Mountbatten-Windsor.

Niedawno w wywiadzie dla Oprah Winfrey Sussexowie powiedzieli, że Lili to ich ostatnie dziecko.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk martwi się, jak jej zwierzęta zareagują na noworodka. Behawiorystka: Można modelować relacje psa, dziecka i kota

"Siła jest kobietą". Urodziła tuż przed obroną pracy magisterskiej. Na egzaminie miała noworodka na rękach

Magda Femme pokazała córkę. Nel bardzo wyrosła. "Jesteś do mnie podobna, tylko tego nie widzisz"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości