Gwiazdy

Martyna Wojciechowska wróciła do pracy: "Kolejna wyjątkowa KOBIETA czeka!"

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska

Podróżnicza i dziennikarka po kilku miesiącach przerwy pracuje nad nowym sezonem swojego programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna opublikowała na Instagramie zdjęcie, którym zdradziła, że wraz z ekipą zakończyła już zdjęcia do pierwszego odcinka. Gdzie odbywało się nagranie?

Martyna Wojciechowska - powrót na plan

Martyna Wojciechowska wróciła do pracy nad nowymi odcinkami programu "Kobieta na krańcu świata". Okazuje się, że dziennikarka i jej ekipa zdążyli już skończyć zdjęcia do pierwszego odcinka. Odbywały się one w Pradze.

Oficjalnie zakończyliśmy zdjęcia do pierwszego po kilkumiesięcznej przerwie odcinka programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA! Hurra!? Z nagrań do hotelu wróciliśmy tramwajem (nr 16) a teraz przesiadka do samochodu i... JEDZIEMY DALEJ!✌️ Kolejna wyjątkowa KOBIETA czeka!?

- napisała Martyna.

Kobieta na krańcu świata - gdzie oglądać

Każda kobieta ma swoją niezwykłą historię, a każdy odcinek "Kobiety na krańcu świata" jest tego potwierdzeniem. Przemierzając kulę ziemską wzdłuż i wszerz Martyna Wojciechowska odnajduje te najbardziej niezwykłe z nich w najodleglejszych zakątkach świata.

Niektóre bohaterki są bardziej delikatne, podczas gdy inne na pierwszy rzut oka wzbudzają strach. Nieważne jednak skąd pochodzą, z wielkomiejskiego Meksyku czy żyjącego poza cywilizacją plemienia indonezyjskiego - łączy je jedno - wyjątkowe historie ich życia.

Wszystkie odcinki programu można obejrzeć w serwisie Player.

Martyna Wojciechowska chce wybudować dom dla matek

Fundacja Martyny Wojciechowskiej i Fundacja Po Drugie zamierzają wybudować w Polsce dom dla nastoletnich i usamodzielniających się matek oraz ich dzieci. Zobacz, co o projekcie dziennikarka mówiła w naszym programie:

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska prezentuje kolejną inspirującą bohaterkę. "Okrążyła świat bez towarzystwa mężczyzny"

Martyna Wojciechowska nie nadąża za swoją córką. "Jak ona to robi?!"

Martyna Wojciechowska o "osobistym narzeczonym". Czy dziennikarka planuje ślub z Przemkiem Kossakowskim?

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości