Kobieta na krańcu świata

  Kobieta na krańcu świata

  Martyna Wojciechowska kolejny raz udowodniła, że nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizowaniem swoich pasji. Dziennikarka dotarła na tytułowe krańce świata, mimo utrudnień w podróżowaniu. Już 12 grudnia o 11:30 będziemy mogli zobaczyć finałowy odcinek najnowszej serii "Kobiety na krańcu świata", który odkryje przed nami kulisy powstawania programu.

  Martyna Wojciechowska to dziennikarka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, ze zdobyciem najwyższego szczytu świata włącznie. Okazuje się jednak, że nawet dla słynnej podróżniczki istnieją tereny niezbadane. Tyle, że wirtualne. Martyna Wojciechowska zapowiedziała właśnie podbój Internetu. Czy to koniec jej telewizyjnej kariery? Szczegóły swojego planu zdradziła w Dzień Dobry TVN.

  Martyna Wojciechowska zdradziła, jaką jest mamą i jakie plany na przyszłość ma jej córka. Podróżniczka niezwykle rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, ale tym razem zrobiła wyjątek. Z jej rozmowy z Kayah dowiedzieliśmy się także, czym przyciągnęła do siebie Przemka Kossakowskiego. Nie zabrakło także kulisów powstawania nowego sezonu "Kobiety na krańcu świata" w pandemii.

  Dziennikarka, reżyserka, fotografka i historyczka sztuki, która najbardziej znana jest ze swoich podróży. Programy Elżbiety Dzikowskiej w czasach PRL-u dla wielu Polaków były oknem na świat. To właśnie ona jest bohaterką setnego odcinka "Kobiety na krańcu świata" Martyny Wojciechowskiej. W naszym programie obie panie opowiadały o swojej znajomości i współpracy na planie.

  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Pięknymi zdjęciami na łonie natury dumny mąż pochwalił się pięć dni temu na Instagramie. Portale medialne spekulowały, czy młoda para pojedzie w podróż ślubną. W końcu, mamy drugą falę pandemii. Podróżnikom udało się jednak pozostać wiernym tradycji, ale w nieco unowocześnionej formie. Martyna i Przemek odbyli podróż... przedślubną.