Gwiazdy

Mariah Carey wydała książkę. Kolejny raz wbiła szpilę Jennifer Lopez

Gwiazdy

x-news

Światowej klasy gwiazda, Mariah Carey właśnie wydała nową książkę, w której opisuje swoje życie i karierę. Artystka nie omieszkała kolejny raz wbić szpili Jennifer Lopez. Wszystko wskazuje na to, że trwający od lat konflikt wokalistek nie zakończy się tak szybko.

Mariah Carey – konflikt z Jennifer Lopez

Mariah Carey to diwa, która lubi od czasu do czasu rzucić kilka złośliwości w stronę konkurencji. Na swoim koncie gwiazda ma już kilka głośnych konfliktów z muzykami m.in. z Nicki Minaj, Eminemem, oraz Jennifer Lopez, której rzekomo "nie zna". Choć sama J.Lo zapewnia, że ona i Mariah spotkały się już kilkakrotnie przy kilku okazjach, to diwa konsekwentnie odmawia uznania egzystencji koleżanki z branży. Podczas jednego z wywiadów przeprowadzonego kilka lat temu, Mariah wyraźnie podkreśliła, że nie wie, kim jest artystka.

Trudno jednak wierzyć w słowa artystki. Jak się okazuje, prawdopodobną przyczyną wielkiego konfliktu wokalistek jest fakt, że J.Lo rozpoczęła współpracę muzyczną z byłym mężem diwy. Kiedy kariera Lopez nabrała rozpędu, Mariah poczuła się urażona i odsunięta na drugi plan. Choć artystki nie potwierdzały doniesień, są one logicznym wytłumaczeniem trwającej od lat kłótni.

Mariah kolejny raz wbija szpilę Jennifer Lopez

We wtorek na rynek trafiła zapowiadana autobiografia artystki. W książce poruszony został wątek Jennifer Lopez, jednak diva kolejny raz nie mogła wypowiedzieć głośno imienia i nazwiska koleżanki po fachu. Mariah opisując wydarzenia, nazwała wokalistę "performerką, której nie zna". Warto podkreślić, że Jennifer jeszcze nie skomentowała zaistniałej sytuacji.

Zobacz wideo: Mariah Carey sprzedała swój pierścionek zaręczynowy warty 10 mln dolarów

Zobacz także:

Światowy Dzień Serca. Jak o nie zadbać i uniknąć udaru? Posłuchaj piosenki zespołu Pectus "Kołatanie, Migotanie"

Jak ubrać dziecko modnie i wygodnie? Porady Eweliny Rydzyńskiej

Stracił żonę i został na świecie sam. Historia wdowca szukającego przyjaciela chwyta ze serce

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości