Gwiazdy

Margaret w ciąży? Znamy prawdę!

Gwiazdy

W ostatnim czasie Internet wrzał na temat rzekomej ciąży piosenkarki. Plotkę u źródła postanowiła sprawdzić Agnieszka Jastrzębska.

Ukochany artystki jakiś czas temu wrzucił do sieci fragment tekstu piosenki, z którego możemy wnioskować, że para spodziewa się dziecka. Internauci nie szczędzili wokalistce gratulacji i ciepłych słów. Czy Margaret jest rzeczywiście w ciąży?

>>> Zobacz też: Czy karmić piersią w miejscu publicznym? Olga Kalicka jednym zdjęciem wywołała burzę.

Mój chłopak Piotrek pisze dwie piosenki dzienne. To był fragment jednej z nich. Jeżeli ktoś odczytuje te słowa dosłownie, to czyta bardzo złą poezję.

- rozwiała wszelkie wątpliwości Margaret.

Wokalistka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że choć temat dzieci choć jest bardzo ciekawy, to się go boi. Margaret uważa, że etap w którym aktualnie się znajduje nie jest odpowiedni na dziecko.

Ja nie wiem czy to tak dobrze życzyć mi dziecka. Nie wiem czy te dzieci są takie świetne. Może dla innych są, ale dla mnie niekoniecznie.

- przyznała gwiazda.

>>> zobacz też: Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz z "Top model" są parą.

Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Margaret podczas premiery komedii romantycznej "Całe szczęście". Dla wokalistki był to filmowy debiut.

>>> Zobacz też: Roma Gąsiorowska o filmie "Całe szczęście".

***

„Całe szczęście” to opowieść o miłości dwojga ludzi – uporządkowanego Roberta, muzyka orkiestry symfonicznej, który jest samotnym ojcem 10-letniego chłopca oraz Marty - przebojowej i popularnej instruktorki fitness.

Film w reżyserii Tomasza Koneckiego wejdzie do kin 8 marca, w Dzień Kobiet. W rolach głównych polskiej komedii romantycznej wystąpią Roma Gąsiorowska oraz Piotr Adamczyk. Za scenariusz odpowiedzialni są Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski.

Zobacz także:

Górniak o najtrudniejszym momencie w Agencie.

Małgorzata Rozenek poprowadzi "Ameryka Express"

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości