Gwiazdy

Margaret bez makijażu na Instagramie. Zdjęcie wywołało wiele emocji

Gwiazdy

Margaret

Wiele mówi się o akceptacji i o byciu naturalną. Jak się okazuje, społeczeństwo nadal ma z tym problem. Margaret wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie bez makijażu, które wywołało wiele emocji, niestety także negatywnych.

Margaret bez makijażu

Margaret postanowiła pochwalić się na Instagramie swoim nowym tatuażem. Piosenkarka wrzuciła zdjęcie, na którym pokazuje przedramię i wytatuowaną meduzę.

Meduza. Świeci z wnętrza

- napisała.

Artystka nie miała makijażu, a to spowodowało, że pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy i niestety także hejt. Jak się okazuje, w naszej kulturze pokazanie się w naturalnej wersji cały czas wywołuje wiele emocji. Jednym nie spodobało się, że Margaret jest szczupła, inni zarzucili jej, że jest chora. Na szczęście pojawiły się też komentarze, wspierające artystkę.

Mi też się Gosiu taka podobasz. Bardzo

- napisała Kasia Sawczuk.

Piękna!!! Jak zawsze

- dodała Marcelina Zawadzka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Meduza. Swieci z wnętrza @tuszzarogiem @lukejascz

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Dyskusja o wyglądzie Margaret

Margaret, wrzucając to zdjęcie, mimowolnie spowodowała, że w komentarzach pod nim rozpoczęła się dyskusja na temat naturalnego wyglądu. Kobiety pisały, że najważniejsze jest to, aby akceptować siebie. Jedna z nich zauważyła, że „w tych chorych czasach brak makijażu to odwaga”.

Hit jest taki, że wychodzi na to, że jestem odważna, bo pokazuje się bez make-up – a to powinno być normalne! Odważne to nie wiem – skok z bangi czy coś – a tu wystarczy tylko se zrobić zdjęcie na IG. Świat oszalał

- odpisała Margaret.

Od kilku lat wiele mówi się o akceptacji i o byciu naturalną. Powstają ruchy "body positive", które pokazują, że doskonałość jest bardzo względna. Hasło „ciało bogini za nic się nie wini”, które zapoczątkowała aktorka Aleksandra Domańska biło rekordy popularności. To pokazuje, że kobiety nie chcą już wpisywać się w określone ideały. Margaret, jak sama pisze, jest sobą i taka chce pozostać.

Zobacz też:

„Ciało bogini za nic się nie wini”. Domańska, Romanowska i Malinowska o tym, jak zaakceptować swoje niedoskonałości

Joanna Koroniewska w bikini "Chuda czy nie, z brzuszkiem czy bez, wszystkie jesteśmy wyjątkowe!"

„Bądź damą”. Cynthia Nixon głosem kobiet w mocnym manifeście

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości