Gwiazdy

Marcin Mroczek świętuje 8. rocznicę ślubu. Jego żona zaskoczyła stylizacją. "Anielica"

Gwiazdy

Marcin Mroczek

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek świętowali kolejną rocznicę zawarcia związku małzeńskiego. Z tej okazji żona aktora postanowiła sprawdzić, czy mieści się jeszcze w swoją suknię ślubną. Zdjęcie pary w weselnych stylizacjach zachwyciło fanów.

Marcin Mroczek świętuje 8. rocznicę ślubu

Marlena Muranowicz i Marcin Mroczek powiedzieli sobie sakramentalne tak podczas pięknej ceremonii, która odbyła się w Tarczynie pod Warszawą. Po uroczystości goście weselni przenieśli się do dworku znanego z jednego z popularnych seriali, gdzie bawili się na hucznej imprezie.

Tego dnia panna młoda miała na sobie asymetryczną sukienkę projektu Violi Piekut. Stylizację uzupełniał welon wpięty w olbrzymi kok i bukiet z białych hortensji. Osiem lat po ceremonii młoda para postanowiła odtworzyć swoje stroje. Efektami podzielili się na Instagramie.

- 8 lat minęło jak jeden dzień... - napisała w poście Marlena Muranowicz. - A my nadal piękni i młodzi, tylko trochę nas więcej niż 8 lat temu. Ps. zmieściłam się w swoją sukienkę ślubną - podkreśliła.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z komplementami i gratulacjami: "Dużo miłości na kolejne lata", "U mnie 22 lata po ślubie i sukienka dalej dobra", "Piękni i młodzi", "Anielica" - pisali fani.

Marcin Mroczek - kim jest jego żona

Marlena Muranowicz jest managerką swojego męża, Marcina. Prowadzi agencję modelek i hostess. Przed ślubem próbowała swoich sił jako aktorka: wystąpiła w jednym z seriali oraz pojawiła się w kilku teledyskach.

Para wspólnie wychowuje dwóch synów: 5-letniego Ignacego i 4-letniego Kacpra. Marlena nie ukrywała, że powrót do formy po ciąży był dla niej dużym wyzwaniem, ponieważ za każdym razem przytyła 25 kilogramów. Rocznicowe zdjęcie jest najlepszym dowodem, że jej wysiłki włożone w odzyskanie sylwetki nie poszły na marne.

Zobacz wideo: Suknie ślubne na każdą kieszeń

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości