Gwiazdy

Marcela Leszczak o wokalnym debiucie: "Musiałam dużo pracować, miałam trzy, czasami pięć lekcji śpiewu w tygodniu"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Pasją Marceli Leszczak od najmłodszych lat była muzyka. Modelka i aktorka w zeszłym roku wraz z rodziną Koterskich wspólnie pracowała nad płytą "7 uczuć". Nam opowiedziała nieco więcej o pasji do śpiewania, pracy u boku mistrza Marka Koterskiego oraz "Lekcji śpiewu z rodziną Koterskich", którą można wylicytować podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Praca u boku mistrza Marka Koterskiego

Marcela Leszczak ostatnie kilkanaście miesięcy spędziła na lekcjach śpiewu. Jak przyznała, pilnie trenowała i szkoliła swój wokalny warsztat. Miała do tego nie lada powód. W zeszłym roku modelka otrzymała zaproszenie od mistrza Marka Koterskiego do współtworzenia płyty "7 uczuć".

- Marek zaproponował mi współtworzenie płyty "7 uczuć", być może dlatego, że miałam już przyjemność współpracować z nim przy filmie. Mam jedną piosenkę solo i dwa kolejne utwory w duecie – powiedziała.

Jak przyznała Marcela, praca nad płytą była bardzo intensywna i wymagająca. Wszystko przebiegało na wysokim poziomie, zatem modelce zależało, aby być jak najlepiej przygotowaną. Choć gwiazda nigdy nie śpiewała zawodowo, ciężkim i systematycznym treningiem wyćwiczyła swoje partie.

Przygotowywałam się, bardzo dużo śpiewałam. Widzę różnicę, jak zaczynałam, a w jakim miejscu teraz jestem. Musiałam dużo pracować, miałam trzy, czasami pięć lekcji śpiewu w tygodniu

- dodała.

Jak przebiegała praca z mistrzem? Marcela zdradziła, że Marek Koterski dość często zwracał jej uwagę, gdy się myliła lub coś przekręcała. Z jego ust usłyszała także pochwałę, która była dla niej istotna.

- Wiem, że jak już Marek tak skromnie pochwali, to musi być bardzo dobrze. Już wchodząc do studia, byłam na sto procent przygotowana. Już nie było miejsce, gdzie mogłam się o coś zapytać, czy do czegoś wrócić - wytłumaczyła.

Pasja od dzieciństwa

Marcela Leszczak lekcje śpiewu zaczęła pobierać jako dorosła kobieta, jednak przyznała, że już od dziecka drzemała w niej pasja do muzyki. Dlaczego zatem modelka nie zajęła się śpiewaniem zawodowo?

- Pochodzę z małej miejscowości obok Konina, tam nie było miejsca na rozwój. Tutaj jest łatwiej, w tych czasach przede wszystkim - powiedziała.

Dziś Marcela Leszczak realizuje swoje życiowe pasje i czuje się spełniona.

Nauka śpiewania na WOŚP

Jak przyznała modelka, razem z bliskimi przyszykowała coś wyjątkowego na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Chętni będą bowiem mogli wylicytować lekcję śpiewu z rodziną Koterskich, a zwycięzca aukcji dostanie możliwość nauczenia się m.in. piosenki: "Jak to dobrze Polsko, że jesteś" oraz otrzyma płytę "7 uczuć" opatrzoną autografami całej rodziny.

Marcela Leszczak zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę "Bogaty obcy" z płyty "7 uczuć. Piosenki Marka Koterskiego". Posłuchajcie tego wykonu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Maciej Maniewski z "Afery fryzjera" został ojcem! " Czekając na jej narodziny, napisałem list"

Agnieszka Kaczorowska potwierdza drugą ciążę. "Na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy"

Czy rodzina Lewandowskich się powiększy? Dociekliwa fanka dostała wymowną odpowiedź od Ani

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości