Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w drodze na porodówkę. „Przyszedł czas... ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia”

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek z niecierpliwością czeka na poród. Wszystko wskazuje na to, że już lada chwila na świat przyjdzie pierwsze dziecko Radosława Majdana. Gwiazda wraz z ukochanym pojechała do szpitala. W mediach społecznościowych ogłosiła, że wyrusza w najważniejszą podróż życia.

Małgorzata Rozenek – droga na porodówkę

Na ten moment z niecierpliwością czekała zarówno Małgorzata Rozenek, jak i jej ukochany, Radosław Majdan. We wtorek, 9 czerwca gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych wymowne zdjęcie, które opatrzyła komentarzem. Lada chwila na świat przyjdzie wyczekiwany synek celebrytów.

Przyszedł czas... ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia. Trzymajcie kciuki

- poinformowała Małgosia.

Gosia z uśmiechem na twarzy pojechała ponownie do szpitala. Tym razem zabrała ze sobą torby, kosmetyczkę oraz wyprawkę dla malucha. Chociaż Małgorzata szczerze przyznała, że w 9. miesiącu czuje się ciężko i bardzo puchnie, trzeba przyznać, że na zdjęciach wygląda pięknie. Ewidentnie stan błogosławiony służy Perfekcyjnej. W białym stroju, długim swetrze i kapciach z futerkiem wygląda olśniewająco.

Znajomi wspierają Małgosię

Małgorzata zaczęła rodzić i jest w drodze do szpitala. Jak przypuszczamy, wyczekany synek najprawdopodobniej przyjdzie na świat w środę 10 czerwca. Na narodziny czekają nie tylko rodzice i starsi synowie Małgorzaty, ale także znajomi i fani. Pod postem prezenterki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Podekscytowani internauci życzyli celebrytce powodzenia i szybkiego rozwiązania. Wśród komentarzy głos zabrali także Łukasz Jemioł, Grabari, Patrycja Sołtysik, Deyn oraz Jessica Ziółek.

Kochanie szybkiego rozwiązania dla was

– pisała Jessica.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości