Gwiazdy

Polska top modelka Maja Salamon wyszła za mąż. "Zabawa weselna trwała aż cztery dni"

Gwiazdy

Maja Salamon jest znaną i cenioną na całym świecie modelką. Kilka dni temu wyszła za mąż, a zdjęciami z uroczystości pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że impreza weselna trwała dłużej niż jeden dzień.

Maja Salamon wyszła za mąż

Maja Salamon jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich modelek. W minioną sobotę, 7 sierpnia, wyszła za mąż. Wybrankiem celebrytki jest Greg Klukowski. Mężczyzna jeszcze kilka lat temu pracował jako model. Teraz zajmuje się fotografią i produkcją filmów. Wspólnie z Mają Salamon prowadzą agencję fotograficzną.

- Ten ślub był zupełnie inny niż te, które widujemy w show-biznesie. Uroczystość odbyła się w stodole, a konkretnie w miejscu stylizowanym na nią. Podobno zabawa weselna trwała aż cztery dni - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Maja Salamon - kariera

Maja Salamon swoją przygodę z modelingiem zaczęła w wieku 16 lat. Brała udział w pokazach domów mody, takich jak Dior, Valentino, Versace, Saint Laurent, Chanel, Louis Vuitton, Balenciaga, Gucci, Dries van Noten czy Maison Margiela.

Zdarzało się, że jednego dnia występowała aż na sześciu pokazach. Jej ciężką pracę docenił prestiżowy portal models.com, który umieścił ją na liście 50 najlepszych modelek na świecie.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości