Gwiazdy

Maja Hyży szczerze o porodzie. Dlaczego zdecydowała się na cesarskie cięcie? "Nie miałam innej opcji"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Maja Hyży

Maja Hyży zdradziła swoim fanom kilka szczegółów na temat porodu swojej córeczki, Antosi. Przyznała między innymi, że miała cesarskie cięcie. Z jakiego powodu musiała się na nie zdecydować? Jak sobie radzi z opieką nad noworodkiem po cesarce?

Maja Hyży poinformowała fanów, że spodziewa się trzeciego dziecka pod koniec kwietnia 2020 r. Ojcem pociechy jest partner wokalistki, Konrad. Artystka ma już bliźnięta z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyży. Tym razem na świat przyszła córeczka, Antosia.

Maja Hyży miała cesarskie cięcie

Ostatnio Maja zdecydowała się opowiedzieć nieco więcej o porodzie. Przyznała między innymi, że zdecydowała się na cesarskie cięcie. Powodem tego mają być problemy z biodrami, z którymi zmaga się wokalistka i według lekarzy było to lepsze rozwiązanie.

Na Instastory Maja zdradziła także, jak poradziła sobie z opieką nad noworodkiem po cesarce.

Jestem zadaniowcem, zahartowaną mamuśką na pełnych obrotach. Jeżeli robisz to, bo musisz, to będzie ci ciężko, ale jeżeli będziesz czuła, że już nie możesz się doczekać, aż wstaniesz i ją nakarmisz, to ból i dochodzenie do siebie zejdzie na dalszy plan.

Dodała także, że dziecko daje jej tyle szczęścia i miłości, że nawet jak coś ją boli, to od razu przestaje.

Maja Hyży w ciąży

O swojej ciąży Maja Hyży poinformowała w mediach społecznościowych. To tam również podzieliła się informacją na temat płci maleństwa. Mogliśmy obejrzeć także relację z baby shower. Wokalistka dumnie prezentowała na zdjęciach też swój ciążowy brzuszek.

Dziecka spodziewa się także siostra wokalistki, Kaja Krygier, która poród zaplanowany ma dopiero na wrzesień. Siostry pojawiły się w naszym programie, by opowiedzieć o wspólnym ciążowym doświadczeniu.

>>> Zobacz także:

Maja Hyży pochwaliła się baby shower: "Było przecudownie, kupa śmiechu"

Naga Lara Gessler na ulicach Warszawy. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji ciążowej

Basia Kurdej-Szatan w ciążowej sesji. Aktorka czeka na narodziny syna. „To co, mały... pykniemy ten porodzik raz-dwa?

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości