Gwiazdy

Maja Bohosiewicz ma tezę, jak radzić sobie z konkurencją. Fani: "W punkt!"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Maja Bohosiewicz postanowiła poruszyć ważny temat. Aktorka napisała, co sądzi o nieustannym konkurowaniu, cytując wypowiedź amerykańskiego psychiatry. Z takiej postawy warto brać przykład, co szybko zauważyli fani: "Tak bardzo mądre i potrzebne słowa".

Bohosiewicz planuje zmienić swoje życie

Niedawno aktorka postanowiła, że zmieni swoje życie. Zrozumiała, że należy doceniać chwile spokoju. Przyznała, że nieustannie kontroluje telefon, ponieważ nie chce, by coś ją ominęło. Czuła się często niezadowolona z miejsca, w którym jest, co sprawiało, że ciągle szukała czegoś innego. Maja wyznała, że cierpi na FOMO, czyli Fear Of Missing Out (strach przed tym, co nas omija).

Bohosiewicz o konkurencji

Maja Bohosiewicz postanowiła spojrzeć w głąb siebie i podzieliła się z fanami refleksją na temat konkurencji. Cytat pochodzi z twórczości Davida Hawkinsa, amerykańskiego psychiatry i autora wielu książek o samoświadomości. Pisarz w swojej twórczości przedstawia metody zrozumienia własnych problemów, ale i wskazuje, jak osiągnąć sukces i zaakceptować siebie. Maja użyła jego cytatu, który opisuje życie w nieustannej konkurencji:

W codziennym świecie konkurencji i sukcesu nie należy postrzegać innych ludzi jako wrogów i rywali. W zamian musimy zacząć traktować ich jako osoby nadające tempo i będące źródłem inspiracji. Charty nie osiągałyby maksymalnego potencjału, gdyby nikt nie nadawałby im tempa. Niech Ci, których postrzegaliśmy jako wrogów i konkurencję, staną się dla nas źródłem inspiracji. Tak naprawdę rzucają oni wyzwanie temu, co jest w nas, a nie przeciwko nam - David Hawkins

- napisała Bohosiewicz na swoim koncie na Instagramie. Aktorka jak widać zgadza się z tezą psychiatry, że konkurencja jest czymś zdrowym, o ile uznajemy naszych rywali za źródło motywacji i inspiracji, a nie wrogów. Fani w komentarzach podzielali zdanie aktorki: "Warto pamiętać, że miejsca starczy dla wszystkich, pieniędzy i pomysłów także", "Piękne podejście", "Opis w punkt", "Tak bardzo mądre i potrzebne słowa".

Zobacz także:

Zobacz wideo:

Maja i Sonia Bohosiewicz. Ich sposób na udaną relację między siostrami

Autor: Karolina Kubicka

Pozostałe wiadomości