Gwiazdy

Nieznajomy do Lamparskiej: "Gdyby parkował tutaj mężczyzna, to zmieściłyby się dwa samochody". Jak zareagowała?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ostatnio Magdalenę Lamparską spotkała nieprzyjemna sytuacja. Początkowo zastanawiała się, czy powinna opisać ją internautom. Zdecydowała, że tak. Dlaczego? Bo nie godzi się na takie traktowanie kobiet.

Magdalena Lamparska staje w obronie kobiet

Magdalena Lamparska opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, która daje jasny sygnał: "Nie zgadzam się". Ma na niej poważny wyraz twarzy i wyciągniętą rękę pokazującą znak stop. O co chodzi?

Okazuje się, że aktorka uczestniczyła ostatnio w przykrym incydencie. W poście dokładnie opisała, co się stało. Magdalena zaparkowała samochód według linii wyznaczających miejsce w jednej z uliczek Warszawy. Podeszła do parkometru, by opłacić miejsce. Następnie wkładając bilet za szybę, usłyszała wołanie ok. 40-letniego mężczyzny.

- Gdyby parkował tutaj mężczyzna, to zmieściłyby się dwa samochody – tak do aktorki zwrócił się nieznajomy.

Reakcja Magdaleny Lamparskiej

Magdalena Lamparska napisała wprost, że "stanęła jak wryta", a w jej głowie pojawiły się chaotyczne myśli. Nie wytrzymała, postanowiła je wypowiedzieć.

- Nie wierzę! – odparła Lamparska. – Nie wierzę, że słyszę taki tekst w czasie, kiedy w naszym kraju dzieją się takie ważne i trudne rzeczy – dodała. Mężczyzna nie przeszedł obojętnie obok tych słów. Nonszalancko się zatrzymał i zwrócił się w kierunku Magdaleny ze słowami, że "wspiera Strajk Kobiet, ale (i tutaj uwaga) nie toleruje źle parkujących kobiet".

Aktorka nie wdawała się w dalszą dyskusję. Żałowała jednak, że nie zareagowała ostrzej.

Dlaczego mu nie odpowiedziałam jak Kalina Jędrusik: (Pier... się Strażaku!) Powiedziałam mu, że polecam wizytę u specjalisty. Tyle i aż tyle

- oznajmiła.

Na koniec postu zapytała kobiety, czy były w podobnej sytuacji i potrafiły od razu zareagować. "Niestety... zawsze potem konstruuje ciętą ripostę w nocy i nie usnę, dopóki jej nie znajdę. But it is too late..." - odpowiedziała w komentarzu Sonia Bohosiewicz. "Też tak mam, że najpierw jestem zaskoczona, a później myślę, że tyle mogłam powiedzieć" - dodała kolejna internautka.

Zobacz też:

Podróż planowała od miesięcy. Mimo negatywnego wyniku testu na COVID-19 trafiła do aresztu i zabrano jej paszport

Magda Bereda w szczerym wyznaniu: "Byłam życiowym błędem rodziców"

Ola Żebrowska o poronieniach. "Nie przyszło mi do głowy, żeby organizować jakikolwiek pochówek"

Zobacz wideo: Magda Lamparska w nietypowym eksperymencie: Chciałam wesprzeć inne kobiety. Wiedziałam, że to będzie dla mnie mocne doświadczenie, ale nie sądziłam, że aż tak

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości