Gwiazdy

Magda Gessler i "Kuchenne rewolucje" w Zambrowie. "To jest skandal!"

Gwiazdy

"Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler od lat zmieniają oblicze polskiej gastronomii. Dzięki jej wskazówkom, pomysłom i radom udało się uratować niejeden polski biznes kulinarny. Czy tak było i tym razem?

"Kuchenne rewolucje" w Zambrowie

Zambrów to dwudziestotysięczne miasteczko na Podlasiu i kolejna miejscowość na mapie Polski, gdzie z pomocą przybyła kreatorka smaku i uznana restauratorka – Magda Gessler.

Na uboczu miasteczka znajduje się cel rewolucji - restauracja "Mąka i Magia". Jej właścicielem jest podobno doświadczony w branży Sylwester, który gastronomią zajmuje się już ponad 11 lat. Zanim stał się restauratorem, prowadził drink bar i kebab. Z czasem jednak postanowił podnieść poprzeczkę i otworzyć restaurację, której specjalnością będzie kuchnia Polska.

Celem wnikliwego poznania kuchni włoskiej i jej serwowania w swojej restauracji - udał się wraz z narzeczoną w dziesięciodniową podróż do Włoch. Tam skupił się na degustowaniu licznych specjałów kuchni włoskiej. Po powrocie do Polski Sylwester zainwestował w wymarzony lokal kilkaset tysięcy złotych. Niestety "Mąka i Magia" nie zachwyciła gości.

Magda Gessler rzuca złym jedzeniem!

"Mąka i Magia", a właściwie serwowane w niej jedzenie nie zachwyciło również Magdy Gessler. Restauratorka oburzona jakością potraw wyrzuciła je z rąk natychmiast po próbie degustacji. Znając jej doświadczenie i umiejętności oceny można wysnuć pierwsze wnioski, co jest przyczyną niepowodzenia restauracji. Czy uda się pomóc Sylwestrowi i miejscu, które stworzył? W Zambrowie powstanie kuchnia włoska z prawdziwego zdarzenia czy coś zupełnie innego?

Jeśli chcecie się dowiedzieć czy "Kuchenne rewolucje" w Zambrowie się udały, obejrzyjcie odcinek w player.pl

Zobacz też:

Robert Makłowicz zdradził, jakie zwierzę go rozczula. "Współczuję mu, że wszyscy uważają go za najbrzydszego"

BrzydUla - co wydarzy się w 119 odcinku drugiego sezonu? W domu Uli i Marka ogromna awantura

Magda Gessler i jej wspomnienia z dzieciństwa. "Nie wolno mi było jeść chleba, bito mnie po rękach"

Zobacz video: Zamień swój samochód w luksusową restaurację. Gastronomia w Kuwejcie próbuje radzić sobie z pandemicznymi obostrzeniami

Autor: Diana Ryściuk

Pozostałe wiadomości