Gwiazdy

Magda Gessler świętuje wielki sukces "Kuchennych rewolucji". Dziękuje fanom: "Znowu to zrobiliśmy"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/ East News

Magda Gessler już od jedenastu lat bawi i inspiruje widzów "Kuchennych rewolucji", którzy z zapartym tchem śledzą dokonania restauratorki. Mimo upływu lat program się nie nudzi i przyciąga przed telewizory miliony fanów. Teraz show odniosło kolejny sukces, czym gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach"

Magda Gessler jest gospodynią "Kuchennych rewolucji" od wiosny 2010 roku. W przeciągu 22 sezonów pomogła ponad 300 restauracjom w całej Polsce, z których zdecydowana większość odniosła sukces. Widzowie pokochali ją za bezpośredniość, silny charakter, odważne decyzje i celne rady. Choć w niektórych odcinkach jest niezwykle ostra, jej pomoc przynosi efekty.

- Jak mam cztery dni, żeby kogoś uratować, to muszę być zdecydowana i pewna tego, co robię. "Kuchenne rewolucje" to nie jest serial, który zawsze kończy się happy endem, to życie . Ból, troska, zmartwienia, nieopłacone rachunki, pensje, komornik, często choroba, utrata wiary w siebie, strata miłości. Czasem mówimy na planie, że jestem jak chirurg, który musi obciąć nogę, żeby człowiek przeżył. Bywa więc, że stosuję terapię szokową, aby uzyskać efekt . Wybudzić ze śpiączki i zaproponować receptę na nowe życie. W życiu natomiast jestem bardzo łagodną osobą - mówiła Magda Gessler w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej".

Sukces "Kuchennych rewolucji"

Teraz "Kuchenne rewolucje" osiągnęły kolejny sukces. Portal "Wirtualne media" opublikował w poniedziałek 31 maja zestawienie liderów rynku pod względem oglądalności. Okazało się, że wiosenne odcinki programu Magdy Gessler gromadziły aż 1,66 mln widzów . Dzięki temu reality-show dało TVN pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym.

- Dziękuje ❤️❤️❤️❤️ znowu to zrobiliśmy!!!!!!!! Kocham Was ????? a wy kochacie "Kuchenne rewolucje" ??????????????? mamy moc!!!! - napisała Magda Gessler na Instagramie.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że "Kuchenne rewolucje" kochają ludzie w grupach wiekowych 16-49 i 16-59. Doskonale to widać również w mediach społecznościowych, gdzie fani zaczęli tłumnie składać gratulacje restauratorce. W komentarzach czytamy: "Uwielbiam, że zmieniasz standardy. Dzięki Tobie coraz więcej restauracji jest na poziomie. Jest gdzie dobrze zjeść. Ludzie odzyskują polot i pasję do gotowania. Tego brakowało, a Ty nam to dałaś! Świadomość" czy "Brawo pani Magdo, jest pani najlepsza".

Magda Gessler szczęśliwa i podekscytowana swoim sukcesem: "Jestem bardzo wzruszona. Ubóstwiam odkrywać różne chatki zagadki". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości