Gwiazdy

Magda Gessler gratuluje Anicie Włodarczyk olimpijskiego sukcesu i zapowiada: "Ten schabowy zawsze będzie Twój"

Gwiazdy

Magda Gessler

Magda Gessler wzruszyła się po tym, jak Anita Włodarczyk zdobyła złoty medal w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zagwarantowała, że ogromny schabowy, z którym jakiś czas temu sportsmenka zrobiła sobie zdjęcie, już zawsze będzie na nią czekał w restauracji Magdy.

Magda Gessler dumna z Anity Włodarczyk

Magda Gessler postanowiła pogratulować Anicie Włodarczyk zdobycia złotego medalu w rzucie młotem na igrzyskach w Tokio. Restauratorka zrobiła to w ciekawy sposób. Na swój profil na Instagramie wstawiła zdjęcie Włodarczyk, która prezentuje ogromnego sznycla, zrobionego w jednej z restauracji Gessler. Dodała do niego emocjonalny podpis.

- Anito, ten schabowy będzie zawsze Twój... w karcie... Kochana to daje nam moc i radość... Twoja kuchareczka Magda Gessler - napisała.

Internauci w komentarzach prosili także o "wypasiony" deser dla naszej złotej medalistki. Inni zgadywali, że siła Włodarczyk to wynik spożywania takich dań, jak to z zamieszczonej w sieci fotografii.

Tokio 2020. Anita Włodarczyk zdobyła złoty medal

Anita Włodarczyk po raz trzeci w historii została mistrzynią olimpijską. Na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio rzuciła młotem na odległość 78,48. Polscy fani nie przestają gratulować od momentu kiedy dowiedzieliśmy się, że Włodarczyk stanęła na najwyższym miejscu na podium.

- Kochani dziękuję za Wasze wsparcie. Byliście, jesteście wspaniali. Tak pisze się historie polskiego sportu - napisała Anita Włodarczyk na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Gessler i jej przepis na sukces. "Wszyscy postrzegają mnie jako osobę, która ma farta"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości