Gwiazdy

Maciej Dowbor odniósł się do plotek o romansie żony z Piotrem Gąsowskim. "Jak możecie! Aśka - z tym dziadem!?"

Gwiazdy

Bartosz Krupa, Piotr Molecki/East News

Maciej Dowbor w swoim stylu postanowił skomentować aferę nakręconą przez jeden z tygodników. Bohaterami okładki pisma zostali Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski. Tytuł sugeruje romans tych dwoje. Wpis Macieja Dowbora szybko stał się hitem sieci. Podobnie zresztą jak odpowiedź samego zainteresowanego, czyli Piotra Gąsowskiego, który nie szczędził sarkazmu.

Dowbor komentuje aferę z żoną i Piotrem Gąsowskim

Maciej Dowbor słynie z ironizowania skandali wyolbrzymianych przez prasę. Zresztą podobnie jak jego żona. Tym razem dziennikarz wziął na warsztat jeden z magazynów, który pod zdjęciem Joanny Koroniewskiej i Piotra Gąsowskiego napisał: "Co naprawdę ich łączy?".

- No właśnie... Co ich łączy? Szok... Tragedia... Niedowierzanie...! Ja czułem, że coś się święci... Te wspólne wkręcanie mnie, robienie ze mnie idioty. Telefony... wieczorne pogaduszki... Ale, że tak pod moim nosem?! Jak możecie! Aśka - z tym dziadem? Przecież on mógłby być Twoim ojcem... a nawet dziadkiem. Że ja wcześnie nie zauważyłem tych drobnych sygnałów... Przecież to Joanna zawsze nalegała, żeby na Domówkach łączyć się z Piotrem, a ja głupi się na to zgadzałem... chociaż niechętnie. Przypadek?! Nie sądzę. Zwróćcie uwagę na podtytuł - "tak rozmawiają tylko mąż z żoną!" Muszę im wymyślić jakaś karę! Macie pomysły? - czytamy pod postem Macieja.

Piotr Gąsowski odpowiada na plotki o romansie z Joanną Koroniewską

Aktor nie przeszedł obojętnie obok wpisu kolegi. W obszernym komentarzu, odpowiedział Maciejowi, również nie szczędząc ironii.

- Maciek! Ja wiem, że jesteś w szoku! Myślałem, że to nigdy nie wyjdzie... A miało być tak pięknie... Nie spodziewałem się , że czujni pracownicy tabloidu wyśledzą ten układ... Daj mi chwilę... Wstrzymam się z komentarzem do jutra... Przepraszam... Bądź dobry dla Asi... To nie jest jej wina... Ani wina Tuska... Tylko moja wina! - czytamy.

Piotr Gąsowski w dalszej części komentarza zaproponował Dowborowi spotkanie:

- Ale z drugiej strony... Pomyśl, co musiało się stać, żeby Asia zdecydowała się na takiego "dziada" jak ja?! Jakim potworem musiałeś się okazać?! Ale i tak... nie powinienem tego wykorzystywać! Jeśli zadasz satysfakcji... Proszę! Spotkajmy się jutro, o świcie nad Wisłą przy Syrence! Jeśli się nie pojawisz... Rzecz uznam za niebyłą! I wszystko wróci do normy!

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - historia związku

Zakochani pobrali się 26 grudnia 2014 r. Nie każdy jednak wie, że zanim powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą od 11 lat. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 r. na planie jednego z seriali.

Joanna i Maciej po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 r. Na świat przyszła wówczas ich pierwsza córeczka Janina. W 2018 r. natomiast na świat przyszła mała Helenka.

Joanna Koroniewska: Część moich koleżanek twierdzi, że każdy mężczyzna zdradza kobietę

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości