Gwiazdy

Lara Gessler świętuje 31. urodziny. "Tym razem było inaczej, bo jest nas dwie"

Gwiazdy

Lara Gessler

Tegoroczne urodziny Lary Gessler były zupełnie inne. Restauratorka kończy 31 lat, a już za chwilę otrzyma najpiękniejszy prezent - na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. W wyjątkowym poście na Instagramie wyraziła swoją wdzięczność i wyznała, że z niecierpliwością czeka na nadchodzący poród.

31. urodziny Lary Gessler

Restauratorka, autorka książek, a przede wszystkim - przyszła mama. Lara Gessler kończy w tym roku 31 lat i nie mogła wyobrazić sobie piękniejszego prezentu, który otrzyma już w najbliższych tygodniach. Córka Magdy Gessler za chwilę powita na świecie swoje pierwsze dziecko, a jak oficjalnie podały obie Panie - będzie to dziewczynka. W urodzinowym poście opublikowanym na Instagramie, Lara nie tylko podziękowała za otrzymane życzenia, ale także zdradziła, że nie może doczekać się nadchodzącego porodu.

Co roku urodziny, to dzień na który podświadomie się czeka. Taki Twój dzień ?? Tym razem było inaczej, bo jest nas dwie i to nie na swoje urodziny czekam w ostatnich tygodniach

- napisała Lara pod zdjęciem.

Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa. Za wszystko co mam, a przede wszystkim kogo mam. Czuje się wypełniona i opatulona miłością ♥️??♥️ Dziękuję Wam wszystkim za dobre myśli i słowa. ♥️

- dodała.

#naszeurodziny

To właśnie takim hasztagiem Lara uzupełniła urodzinowy post, a pod opublikowanym zdjęciem z tortem pojawiło się mnóstwo życzeń oraz gratulacji dla przyszłej mamy. Obserwatorzy życzyli jej w szczególności jednego - szybkiego rozwiązania.

Wrześniowe kobiety są najlepsze. A te urodzone w 89 to już w ogóle. ?❤️? Ściskam Cię Lara (czasowy bliźniaku) ? Pomyślności i szczęśliwego rozwiązania ???

Lara, żeby tak dobrze było Ci przez całe życie! Spełnienia marzeń ??

Piszesz, jakbym czytała o sobie... ❤️ dokładnie tak samo czułam się w tym roku w dniu moich 31 urodzin .. czekałam na jej urodziny! Sto lat Lara, jeszcze chwilkę i ta mała istotka będzie z Wami?❤️

Lara ❤️niech taki piękny stan i piękne życie trwa zawsze ❤️ ściskam Cię !

- czytamy.

Lara Gessler i Piotr Szeląg - szczęśliwe chwile

To z pewnością wyjątkowy czas w życiu Lary Gessler, która tuż przed porodem otrzymała od swojego ukochanego Piotra Szeląga pierścionek zaręczynowy. Pomimo wcześniejszego zapewniania, że oboje nie potrzebują "papierka", aby żyć szczęśliwie, postanowili pójść krok w przód. Gessler przekazała nowinę na Instagramie, publikując zdjęcie z pięknym, złotym cudeńkiem z bordowym kamieniem.

Lara Gessler o ciąży i domowej izolacji. Zobacz rozmowę w Dzień Dobry TVN:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości