Gwiazdy

Britney Spears nie jest już pod kuratelą ojca. Powstał kolejny film o życiu gwiazdy

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Newsy z show-biznesu

Kuratela ojca Britney Spears została zawieszona. Sąd w Los Angeles zdecydował, że ten układ nie może być podtrzymywany. Artystka od lat walczy o odsunięcie ojca od decydowania o jej życiu.

Britney Spears bez kurateli ojca

Britney Spears jest wolna. Sąd w Los Angeles zniósł kuratelę jej ojca. Jamie Spears nie będzie decydował już o życiu swojej córki. Tymczasowo przejmuje ją biegły księgowy gwiazdy, ale jest to rozwiązanie chwilowe, jak podkreśliła Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

- Ten news zbiega się z faktem, że właśnie premierę ma kolejny dokument na temat życia Britney Spears. Trzeba zaznaczyć, że po hitowym filmie "Framing Britney Spears", kolejni twórcy zdecydowali się pokazać kolejne historie, detale z życia gwiazdy. "Britney vs. Spears"- taki tytuł nosi ten film, w nim wstrząsające doniesienia o tym, co działo się w czasach, teraz już szczęśliwie zamierzchłych, kiedy ojciec sprawował nad nią kuratelę - wyjaśniła dziennikarka.

Jak się okazuje, ojciec podsłuchiwał piosenkarkę i kontrolował jej prywatne spotkania ze znajomymi. Pojawiły się też informacje o jej uzależnieniu od leków uspokajających i pobudzających.

Nowe życie Britney Spears

Britney Spears rozpoczyna nowe życie. Będzie mogła decydować nie tylko o sobie, ale również o swoich dzieciach, które pomimo, że pozostawały przy niej, były raczej wychowywane według standardów jej ojca. Jego kuratela z prawnego punktu widzenia zakończy się w przyszłym miesiącu. Wówczas artystka będzie mogła poczuć wolność w 100 procentach.

Adwokat gwiazdy Mat Rosengart przedstawił niezbite dowody na to, że Britney była kontrolowana i podsłuchiwana nawet we własnej sypialni. Nadmienił także, że ona i jej dzieci byli traktowani wręcz jak więźniowie. Kolejna rozprawa ma się odbyć 12 listopada.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości