plotki z życia gwiazd

  plotki z życia gwiazd

  Maja Bohosiewicz znana jest z postów, które wywołują uśmiech. Na jej instagramowym profilu nie mogło więc zabraknąć zabawnej, walentynkowej historii, którą podzieliła się z fanami. Opowiedziała w niej o początkach znajomości ze swoim mężem, Tomaszem Kwaśniewskim.

  Niemiecki tabloid opublikował zaskakujące informacje. Podobno rozwód Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego ma być sfinalizowany jeszcze w tym roku. Czy to prawda? Sportsmenka odniosła się do plotek.

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chętnie pokazują w Internecie swoją codzienność. Choć wydają się zgraną parą, niektórzy zaczęli podejrzewać, że w ich związku nie dzieje się najlepiej. Jak wygląda prawda? Aktorka w rozmowie z nami odniosła się teraz do tych doniesień.

  Stara miłość nie rdzewieje – tak można powiedzieć o relacji Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Zagraniczne media donoszą, że para spędziła ostatnio romantyczny weekend na zboczu góry w Montanie. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy śledzą internetowe publikacje na swój temat? Czy mają wpływ na te publikacje? I czy się nimi przejmują? Zosia Ślotała przyznała, że czyta artykuły, jednak od pewnego czasu nie czyta już komentarzy internautów. Rafał Maślak wykupił sobie nawet specjalną platformę, która śledzi internetowe publikacje. Czy są gwiazdy, których w ogóle nie interesują internetowe plotki?