Gwiazdy

Nowy James Bond będzie kobietą? "Trzeba stworzyć nową jakość"

Gwiazdy

Emocje wokół nowego filmu o agencie 007 "Nie czas umierać" rosną. Produkcja będzie miała światową premierę 30 września. To już piąta i prawdopodobnie ostatnia produkcja z Danielem Craigiem w roli głównej. Wyobraźnię fanów serii nurtuje jedno pytanie – kto będzie nowym Jamesem Bondem? Z najnowszymi doniesieniami śpieszy nasza dziennikarka Ania Wendzikowska.

Kto zostanie nowym Jamesem Bondem?

Na giełdzie nazwisk do roli nowego agenta 007 pojawiły się takie sławy jak Rege Jean Page, Tom Hiddleston, Idris Elba, Tom Hardy czy Daniel Craig.

- Kilka lat temu pojawił się tweet, że Tom Hardy wygrał casting i został wybrany. Mówi się, że byłby uosobieniem Bonda z książkowej wersji. Ale z drugiej strony mówi się, że Tom Hardy nie potrzebuje Bonda, ale Bond potrzebuje Toma. On lubi role nieoczywiste. Myślę, że w kontrakcie bondowskim by się dusił - powiedziała Ania Wendzikowska.

- W 2014 r. wyciekł mail, że następnym Bondem powinien być Idris Elba. Ale od tego czasu aktor się trochę postarzał, więc jest na dole przedziału wiekowego osób, które mogłyby zagrać Bonda - dodała dziennikarka.

Amerykańska producentka filmowa Barbara Proccoli wykluczyła w kandydaturze na nowego Bonda Toma Hiddlestona. Jak przyznała, jest dla niej zbyt dostojny.

- On też wzrostem może nie pasować z kolei. Ale dobrze wygląda w garniturach. Zagrał już szpiega i ma wielką rzeszę fanów. Barbara Broccoli powiedziała jednak, że jest zbyt elegancki - mówiła Ania Wendzikowska.

Nowy James Bond zaskoczy

Fani już nie mogą doczekać się, aż producenci oficjalnie ogłoszą, kto wcieli się w agenta 007 w filmie "Nie czas umierać". Na temat tej postaci krąży coraz więcej plotek. Trudno więc wyrokować, na jakie nazwisko padnie. Dużo mówiło się także o tym, jakoby tę rolę miała zagrać kobieta.

- Był taki serial "Bridgertonowie". Rege Jean Page zagrał tam najbardziej pożądanego kawalera w okolicy. Niektórzy mówią, że jest zbyt łagodny i delikatny na Bonda, ale kto wie... Ale myślę, że po Danielu Craigu ten wybór nie może być zbyt oczywisty. Trzeba stworzyć nową jakość - mówiła Ania Wendzikowska.

- Barbara Broccoli powiedziała, że nowy Bond nie będzie kobietą na pewno - zaznaczyła dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości