Daniel Craig

  Daniel Craig

  Emocje wokół nowego filmu o agencie 007 "Nie czas umierać" rosną. Produkcja będzie miała światową premierę 30 września. To już piąta i prawdopodobnie ostatnia produkcja z Danielem Craigiem w roli głównej. Wyobraźnię fanów serii nurtuje jedno pytanie – kto będzie nowym Jamesem Bondem? Z najnowszymi doniesieniami śpieszy nasza dziennikarka Ania Wendzikowska.

  Daniel Craig i Rachel Weisz zostaną rodzicami. Ile dzieci mają z poprzednich związków? Jakie jeszcze inne gwiazdy Hollywood są w ciąży? W jaki sposób ogłosiły to swoim fanom? Mówiła o tym w Dzień Dobry TVN dziennikarka Anna Wendzikowska.

  26 października na ekrany kin wchodzi "Skyfall", kolejny film o przygodach Jamesa Bonda i trzeci z udziałem Daniela Craiga. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się Danielem Craigiem, który opowiedział o aktorstwie, pasji, Bondzie i satysfakcji.

  26 października na ekrany kin wchodzi "Skyfall", kolejny film o przygodach Jamesa Bonda i trzeci z udziałem Daniela Craiga. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórcami głownych ról: Danielem Craigiem i Javierem Bardemem oraz nową dziewczyną Bonda, francuską aktorką Bérénice Marlohe. Ile lat Craig pracował nad tym filmem? Jak całuje Daniel Craig?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska przy okazji premiery filmu „Dziewczyna z tatuażem” przeprowadziła wywiad z odtwórcą głównej roli Danielem Craigiem. Czy czyta w Internecie krytyczne opinie na swój temat i do jakiego nałogu wrócił?