Tom Hardy

    Tom Hardy

    Emocje wokół nowego filmu o agencie 007 "Nie czas umierać" rosną. Produkcja będzie miała światową premierę 30 września. To już piąta i prawdopodobnie ostatnia produkcja z Danielem Craigiem w roli głównej. Wyobraźnię fanów serii nurtuje jedno pytanie – kto będzie nowym Jamesem Bondem? Z najnowszymi doniesieniami śpieszy nasza dziennikarka Ania Wendzikowska.

    Mad Max: Na drodze gniewu to kontynuacja losów Mad Maxa. Tym razem w rolę głównego bohatera wcielił się Tom Hardy. Tym samym zastąpił on, grającego w dwóch poprzednich filmach o Mad Maxie, Mela Gibsona. Czy aktor lubi grać szalone postacie? Czy przed rozpoczęciem zdjęć spotkał się z Melem Gibsonem? Czy jest typem wojownika? Tom Hardy w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anią Wendzikowską.

    Sobota z Dzień Dobry TVN to ciekawe tematy i dobra zabawa! Fenomen Gwiezdnych Wojen! Jak z filmowego ekranu przeniknęły do codziennego życia niektórych fanów? Coś dla fanów talentu Agnieszki Grochowskiej - o tym jak się gra w hollywoodzkiej produkcji u boku Toma Hardego oraz coś dla fanów Agnieszki Chylińskiej - ulubionej jurorki małych dzieci. A na scenie Dzień Dobry TVN wystąpi Grzegorz Hyży. Bądźcie z nami jutro o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.