Gwiazdy

Książę Karol i księżna Camilla pokazali świąteczną kartkę. Dopisuje im humor, mimo zerwania bożonarodzeniowej tradycji

Gwiazdy

cover video/x-news

Brytyjska rodzina królewska co roku wysyła wybranym poddanym kartki świąteczne. Tym razem książę Karol i księżna Camilla jako pierwsi wydali bożonarodzeniową pocztówkę. Zdjęcie potwierdza, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Boże Narodzenie u rodziny królewskiej

Tegoroczne święta brytyjskiej rodziny królewskiej będą wyglądały zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Wszystko przez pandemię koronawirusa, która spowodowała, że Elżbieta II musiała złamać panującą od 32 lat tradycję . Ogłosiła, że tym razem nie zorganizuje rodzinnych świąt w posiadłości Sandringham, ani nie weźmie udziału we mszy w lokalnym kościele, na którą co roku ściągały tłumy Brytyjczyków, chcących zobaczyć królową na żywo. Tym razem wraz z mężem, księciem Filipem, spędzą Boże Narodzenie w izolacji w zamku w Windsorze. Nie przyjadą do nich nawet pozostali członkowie rodziny .

Książę Karol i księżna Camilla mają spędzać święta w Highgrove, choć zapewne któregoś dnia odwiedzą królową. Kate, William i ich dzieci z kolei najprawdopodobniej zostaną w Anmer Hall w Norfolk lub wyjadą do rodziny Kate w innej części kraju.

Choć większość ich tradycji w tym roku legła w gruzach, istnieją takie, które przetrwały. Zwyczajem brytyjskiej rodziny królewskiej jest bowiem publikacja bożonarodzeniowych kartek . Windsorowie co roku występują na nowych pocztówkach okolicznościowych. W zeszłych latach ogromną popularnością cieszyły się egzemplarze z królową Elżbietą, księżną Dianą czy też synkiem Meghan i Harry'ego - Archiem na pierwszym planie.

Tym razem jako pierwsi swoją kartkę pokazali książę Karol i księżna Camilla.

Kartka świąteczna księcia Karola i księżnej Camilli

Choć od pewnego czasu krążą plotki, że związek księcia Karola z księżną Camillą rozpada się i od dawna jest fikcją, najnowszą kartką postanowili uciąć te doniesienia.

Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu widzimy bowiem książęcą parę odpoczywającą na ławce w ogrodzie na terenie ich posiadłości w Birkhall w Szkocji. Pozują na tle wielobarwnych kwiatów, uśmiechają się, przytulają i wyglądają na zakochanych.

Poddanych zachwyciła okolicznościowa fotografia. Stwierdzili, że idealnie nadaje się na kartkę świąteczną. W komentarzach czytamy: "olśniewające", "oboje wyglądacie na takich szczęśliwych" czy "piękne zdjęcie kochającej się pary".

Też tak uważacie?

Święta rodziny królewskiej w Sandringham mają być odwołane. Królowa i książę Filip spędzą je kameralnie w Zamku Windsor. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości