Gwiazdy

Kinga Dębska - kim jest nowa uczestniczka Top Model 8?

Gwiazdy

Fot. TVN

Kinga Dębska. Kim jest nowa uczestniczka Top Model 8? Kinga dołączyła do programu w 7. odcinku. Kinga Dębska zastąpiła Nikolę Furman, która w poprzednim tygodniu zrezygnowała z udziału w Top Model. Niestety, przygoda Kingi z Tom Model zakończyła się bardzo szybko.

Kim jest Kinga Dębska

Kinga Dębska od 15 roku życia mieszka w Niemczech wraz ze swoją rodziną. Kinga jest kosmetyczką, pracuje w salonie dermatologicznym. Od najmłodszych lat interesuje się modą i urodą. Już jako nastolatka próbowała swoich sił w modelingu, gdy jeszcze mieszkała w Polsce brała udział w sesjach oraz konkursach piękności. W Niemczech wzięła udział w "Germany’s Next Topmodel", gdzie dostała się do "Top 40" i tym samym pokonała około 20 tys. kandydatek.

Marzeniem Kingi jest praca dla takich marek jak: Victoria’s Secret, Gucci czy Chanel. Wolny czas poświęca na sport. Dużo biega, chodzi na basen oraz trenuje kickboxing.

Kinga Dębska ma 22 lata, jej wymiary to: 100/68/84 cm. Kinga ma 177 cm wzrostu.

Kinga Dębska w Top Model

Kinga Dębska dołączyła do programu w 7. odcinku ósmej edycji Top Model. Do programu wprowadził ja Michał Piróg. Kinga Dębska zajęła miejsce Nikoli, która zrezygnowała z udziału w programie ze względów zdrowotnych. Nikola Furman odeszła z programu na własne życzenie w poprzednim odcinku. Kinga Dębska dostała się do programu na etapie castingów, wzięła udział w bootcampie, ale nie trafiła do finałowej 15. W związku z rezygnacją Nikoli, jurorzy dali Kindze drugą szansę.

W 7. odcinku Top Model 2019 uczestnicy brali udział w trzech zadaniach, a były to:

  • spot reklamowy do kampanii społecznej
  • sesja zdjęciowa w klimacie czarnych charakterów z Disney'a
  • fashion film inspirowany dyskotekami na wrotkach z lat 90.

Niestety, jurorzy uznali, że Kinga nie poradziła sobie najlepiej z wyznaczonymi zadaniami. Uczestniczka miała problemy z mimiką i koordynacją ruchów podczas sesji zdjęciowej z Magdaleną Luniewską, wówczas Kinga wcieliła się w postać Urszuli z bajki Mała Syrenka. Jurorom nie spodobała się też praca Kingi podczas zadania, które uczestnicy wykonywali na wrotkach. W modowej kampanii wideo była w parze z Michałem Gałą, który bardzo się starał, aby Kinga czuła się komfortowo. Na wyniki 7. odc. Top Model 8 największy wpływ miało właśnie to ostatnie zadanie.

Kinga Dębska odpadła z Top Model

Według jurorów i gości specjalnych: Nataszy Urbańskiej i Michała Koterskiego w odcinku najgorzej wypadli Kinga Dębska i Rafał Torkowski. Michał Gała nie chciał pogodzić się z decyzją jurorów, proponował zmianę decyzji, ale jury było nieugięte. Kinga i Rafał uspakajali Michała, do akcji wkroczył też Dawid Woliński, który bronił osiągnięć Michała podczas obrad jury. Wytłumaczył uczestnikowi, że jest to jego ostatnia szansa i powinien z niej skorzystać. Ostatecznie Kinga w tym samym odcinku pożegnała się z Top Model. Odpadł też Rafał Torkowski.

Kinga miałaś, drugą szansę w programie. Powinnaś przyjść tu jak petarda

- powiedziała Kindze Joanna Krupa

Po programie Kinga zmieściła post na Instagramie, w którym podkreśliła, że spełniły się jej marzenia. Wyznała, że mimo tego, że przygoda z programem była krótka, to jednak była.

Jak wam się podobał odcinek ? Ja razem z gałą na wybiegu ?❤️ niestety moja przygoda w top model była krótka , ale była !! Jestem z siebie bardzo dumna ze mogłam tam być to było moje marzenie i je spełniłam. Teraz kolej na następne ❤️

Kinga pod postem napisała:

A tak wyglądała nasza grupa. Nawet nie macie pojęcia , jakie to było fajne przeżycie. Pamiętajcie o tym żeby walczyć o swoje marzenia. I jeszcze jedno HEJT MI NIE GRA !!!! Wielkie podziękowania dla WOŚP i pana Jerzego ! Tak wielkiego serca jak on , nie ma nikt inny na tym świecie !!!!!

>>> Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości