Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska świętuje rocznicę pierwszej kolacji z partnerem. "Takich historii potrzebujemy"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Katarzyna Sokołowska

Miłość rośnie wokół nas. Katarzyna Sokołowska i jej partner, Artur Kozieja, wybrali się na pierwszą kolację dokładnie 5 lat temu. Zakochani uczcili ten moment w sieci.

Katarzyna Sokołowska na zdjęciu z partnerem

Dzięki jurorowaniu w programie "Top Model" Katarzyna Sokołowska awansowała do pierwszej ligi polskiego show-biznesu. Gwiazda może liczyć na lukratywne kontrakty reklamowe, a kolorowa prasa chętnie interesuje się tym, co słychać w jej życiu prywatnym. Sama zainteresowana jest jednak ostrożna w zapraszaniu mediów do tej najbardziej intymnej sfery codzienności.

Katarzyna Sokołowska sporadycznie pokazuje na Instagramie zdjęcia z ukochanym partnerem. Na początku stycznia para udzieliła wspólnego wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Tym razem reżyserka pokazów mody zdradziła fanom, że razem z Arturem Kozieją świętują ważną rocznicę.

- Dokładnie pięć lat temu 24 stycznia zaprosił mnie na kolację... - czytamy na Instagramie.

Katarzyna Sokołowska świętuje ważną rocznicę z partnerem

Do wpisu Sokołowska dołączyła dwa zdjęcia pary - jedno zupełnie prywatne, drugie w wersji wieczorowej. Fani z miejsca zabrali się za komentowanie i składanie gratulacji zakochanym.

- Takich historii potrzebujemy, gratulacje - pisze jedna z internautek.

- Szczęścia, miłości, takiej energii na co dzień! - dodała inna.

O komentarz pokusił się również ukochany gwiazdy.

- I♥️U to the moon and back! - napisał.

Jak widać, miłość Sokołowskiej i Koziei kwitnie w najlepsze. Widać też, że zakochani coraz śmielej pokazują się razem w sieci. Czekamy na kolejne romantyczne zdjęcia tej pary.

Katarzyna Sokołowska o Klaudii El Dursi jako prowadzącej "Hotel Paradise": Bardzo się cieszę się, to jest ogromny sukces uczestnika "Top Model":

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości