Gwiazdy

Historia miłości Bosackich: "Byłam zaręczona. Randkowanie nie wchodziło w grę", ale Marcin nie dał za wygraną

Gwiazdy

Aktualizacja:

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki nie tylko wystąpili na najnowszej okładce magazynu "Viva", ale też udzielili szczerego wywiadu. Mateusz Hładki przytoczył jego fragment widzom. W jakich okolicznościach poznało się małżeństwo?

Historia poznania Bosackich

Katarzyna Bosacka kojarzona jest przede wszystkim z programów "MądrzeJEMY" oraz "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Pokazuje w nich, jak być świadomym konsumentem oraz jak mądrze się odżywiać. Dziennikarka raczej chroni rodzinę przed blaskiem fleszy, ale tym razem zrobiła wyjątek. Wraz z mężem Marcinem Bosackim, dziennikarzem i byłym ambasadorem RP w Kanadzie udzielili szczerego wywiadu magazynowi "Viva", z którego dowiadujemy się, jak się poznali.

Wszystko wskazuje na to, że była to miłość od pierwszego wejrzenia

- przyznał Mateusz Hładki i przytoczył fragment wywiadu:

– Od razu. Zobaczyłem śliczną, miłą, inteligentną dziewczynę. Zacząłem próbować chodzić z nią na obiady do zakładowej stołówki ( w redakcji "Gazety Wyborczej" - przyp. red.) - powiedział pan Marcin. – Łaził za mną po prostu… - oświadczyła pani Katarzyna. – Potem kawa na mieście - dodał dziennikarz. – Tylko że byłam wtedy zaręczona. Randkowanie nie wchodziło w grę - stwierdziła dziennikarka. – Jak to nie wchodziło?! Ostatecznie jednak weszło - podsumował mąż Katarzyny Bosackiej.

Wielodzietna rodzina

Obecnie para uchodzi za szczęśliwe małżeństwo. W tym roku świętowali 24. rocznicę ślubu. Doczekali się pokaźnej gromadki dzieci: Jana, Marii, Zofii i Franciszka. Dziennikarka pierwsze dziecko urodziła, mając 26 lat.

Zobacz wideo: Dzieciństwo Katarzyny Bosackiej. "Mogliśmy chodzić w starych kurtkach i butach, ale jedzenie zawsze było pierwsza klasa, ja w tym uczestniczyłam"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Jajka – to więcej niż białko! Wprowadź je do swojej diety na stałe!

Warzywa i owoce to podstawa diety. Dlaczego trzeba ich jeść jak najwięcej?

Cukier nie… krzepi. Dlaczego lepiej z nim nie przesadzać?

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości