Gwiazdy

Karnawałowe wspomnienia z dzieciństwa gwiazd

Gwiazdy


Jak karnawałowe szaleństwa z dzieciństwa wspominają Katarzyna Kołeczek, Adam Fidusiewicz i Jakub Kosel? Jakie mają wspomnienia z pierwszego balu? Rozmawialiśmy o tym w studiu Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Karnawałowy bal maskowy czy domówka u przyjaciół?

Pierwszy bal, pierwsze karnawałowe szaleństwo, pierwsze przebrania... Jakie wspomnienia mają Katarzyna Kołeczek, Adam Fidusiewicz i Jakub Kosel związane z ich dzieciństwem i pierwszymi imprezowymi szaleństwami?

Ja jestem urodzona w latach osiemdziesiątych. Kiedyś nie było tak łatwo na przykład ze zdobyciem stroju. Moja mama dwoiła się i troiła, wykopywała te kostiumy spod ziemi (...) wyszywała wszystko ręcznie - opowiadała w studiu Dzień Dobry TVN Katarzyna Kołeczek.

Zobacz więcej: Jak przygotować ciało na imprezę karnawałową?

Kiedyś zdobycie bibuły, jakichkolwiek materiałów graniczyło wręcz z cudem! Jakub Kosel, który urodził się w latach dziewięćdziesiątych również ma wiele wspomnień z pierwszym balem i przebraniami karnawałowymi.

U mnie też był problem z otrzymaniem tego stroju karnawałowego. U mnie był taki przypadek, że mój brat trenował karate. Mieliśmy oryginalne kimono i to właśnie kimono zakładaliśmy na bal (...) Kiedyś przebrałem się za Robin Hooda! - opowiadał Jakub Kosel w Dzień Dobry TVN.

A jakie wspomnienia z balami przebierańców ma Adam Fidusiewicz?

Ja od samego początku mam dobre wspomnienia z balami, ponieważ kiedyś jak byłem mały w musicalu "Romeo i Julia" była scena balu u Capuletich główny bohater poznaje Julię (...) później ten bal przewijał się cały czas w moim życiu. Później w szkole teatralnej robiliśmy bal w operze. Ja zawsze bardzo lubiłem się przebierać i to do tej pory mi zostało... - mówił Adam Fidusiewicz.

Zobacz też: Karnawałowy makijaż. Musi się błyszczeć!

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości