Gwiazdy

Julia Wieniawa pokazała mamę. Fani: "Te geny są na wagę złota"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Julia Wieniawa pokazała w mediach społecznościowych mamę Martę Wieniawę-Narkiewicz. Z okazji urodzin rodzicielki gwiazda zachęciła obserwatorów do składania życzeń. Fani w komentarzach nie mogą wyjść z podziwu. Aż trudno uwierzyć, że panie nie są siostrami.

Julia Wieniawa pokazała mamę

Julia Wieniawa to gwiazda, która bardzo ceni sobie rodzinę. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że mama jest nie tylko jej największą przyjaciółką, na którą zawsze może liczyć, ale także menadżerką. To właśnie dzięki niej 22-latka zdobywa kontrakty reklamowe, czy role. Z okazji urodzin rodzicielki Julia opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z panią Martą, a także zachęciła fanów do składania szczerych życzeń.

Moja najlepsza przyjaciółka ma dziś urodziny. Wiecie, co robić! Mamo, kocham cię!

- napisała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa pokazała mamę. Fani komentują

Pod nowym postem Julii Wieniawy momentalnie pojawiło się wiele komentarzy. Fani nie tylko składali życzenia, ale także nie mogli wyjść z podziwu, patrząc na rodzinną sesję. Internauci zachwycali się urodą pani Marty i jednogłośnie przyznali, że mama Julii wygląda jak jej siostra. Nam też trudno uwierzyć, że panie te są reprezentantkami dwóch różnych pokoleń. Ponadto zwracamy uwagę na to, że fotografia nie była retuszowana.

- Te geny są na wagę złota

- Wow, mama jak siostra! - czytamy pod zdjęciem.

Rodzinne zdjęcie skomentowała także legendarna wokalistka Kayah. Artysta wyraziła podziw dla niesamowitej relacji Julii i pani Marty, a także nawiązała do tekstu swojej piosenki "Ramię w ramię".

- Cudowna relacja matki z córką! Kochać, akceptować, wspierać, realizować marzenia! #ramiewramie. Wielki buziak urodzinowy! - podsumowała Kayah.

Julia Wieniawa: Janek Komasa jest wspaniały, to dla mnie zaszczyt, że mogłam z nim pracować. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Mama Ginekolog poruszyła ważny temat dotyczący kobiet: "Często to słyszę w gabinecie"

Marcin Tyszka opublikował zdjęcie z wakacji z mamą i tatą. Do kogo jest podobny?

Córka Grzegorza Ciechowskiego została mamą. "To najszczęśliwszy dzień w naszym życiu"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości