Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz o zaręczynach i ślubie. Czy zdecyduje się na zmianę nazwiska?

Gwiazdy

W życiu Joanny Przetakiewicz wszystko zdaje się układać. Projektantka ma u boku kochającego i wspierającego mężczyznę, a ostatnio hucznie świętowała 10-lecie swojego domu mody. Przy okazji otwarcia kolejnego butiku, Mateusz Hładki zapytał ją, jak idą przygotowania do ślubu.

Joanna Przetakiewicz o zaręczynach

Joanna Przetakiewicz od dwóch lat związana jest z Rinke Rooyensem. We wrześniu tego roku projektantka poinformowała, że planują ślub, ale okazuje się, że nad tak ważną zmianą w życiu para zastanawiała się już dużo wcześniej.

O formalnym zawarciu związku małżeńskiego rozmawialiśmy 3 miesiące po naszym poznaniu

- tłumaczyła.

Dodała także, że wówczas jednak nie była gotowa na rozpoczęcie tak poważnego etapu. Na wszystko jest jednak czas i zdaje się, że właśnie nadszedł. Joanna i Rinke są już po zaręczynach, ale na razie nie chcą zdradzać szczegółów dotyczących tamtego wyjątkowego momentu.

Odbyło się to w okolicznościach bardzo, bardzo wyjątkowych, kiedyś o tym opowiemy (…) to bardzo duża część naszej historii, bardzo ważna, bardzo, bardzo potężna emocjonalnie

- mówiła projektantka.

Mimo zaręczyn, Joanna nie ma na palcu pierścionka. Dlaczego?

Pierścionek zaręczynowy jest obrączką

- wyjaśniła.

Dodała również, że założy go dopiero w dniu ślubu.

Joanna Przetakiewicz o ślubie

Ślub będzie kameralny, w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Chociaż, jak dodała z uśmiechem projektantka, może okazać się, że wcale tak kameralnie nie będzie. Nie zabraknie też Kayah, byłej żony Rinke. Narzeczeni przyrzekną sobie miłość w Grecji, na początku października. Tylko nam Joanna Przetakiewicz zdradziła, że planuje przybrać nazwisko narzeczonego.

Zdecydowałam, że przyjmę nazwisko Rooyens (…) po prostu Joanna Rooyens

- wyznała.

10-lecie marki Joanny Przetakiewicz

To był wielki dzień dla Joanny Przetakiewicz. Jej marka świętowała 10-lecie. Z tej okazji, w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, odbyło się uroczyste przyjęcie połączone z otwarciem nowego butiku "La Manii". Jak projektantka wspomina ostatnią dekadę?

10 wspaniałych lat. 10 lat pełnych miłości. To jest firma, w której się zakochałam od samego początku i którą darzę wielką miłością

- wyznała.

Alex Przetakiewicz o pracy z mamą

Jak wspomniała Joanna Przetakiewicz, "La Mania" jest firmą rodzinną. Jej syn, Alex jest prezesem. Co mówi o współpracy z mamą?

Sam początek był dosyć ciężki. Było tarcie, gdzie wydawało mi się, że nie będziemy w stanie połączyć jednak też elementów takich czysto rodzinnych

- tłumaczył. Zobaczcie całą rozmowę:

Zobacz też:

Zosia Ślotała i Kamil Haidar wzięli ślub. Stylistka pochwaliła się zdjęciem z uroczystości

Martyna Wojciechowska świętuje pierwszą rocznicę powstania swojej fundacji: "Nie mogę zawieść kobiet, którymi się opiekuję"

Rafał Collins o pracy z Tomkiem Komendą. "Jest bardzo ambitny, bardzo mu zależy"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości