Gwiazdy

Joanna Koroniewska pokazuje zdjęcia w bikini. "Wiem, jak wyglądam i najważniejsze, że ja taką siebie lubię"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Joanna Koroniewska prowadzi dość aktywny tryb życia i chętnie dzieli się nim ze swoimi fanami. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini, które wzbudziło niemałe poruszenie wśród obserwujących. Aktorka postanowiła odnieść się do toczącej się pod jej postem dyskusji.

Sportowy tryb życia Joanny Koroniewskiej

Wakacyjna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Wie o tym Joanna Koroniewska, która po dniu pełnym aktywności postanowiła zdradzić, że z wiekiem rośnie jej zapęd do uprawiania sportów.

Aż trudno w to uwierzyć, ale im jestem starsza tym więcej mam siły i zapędu do sportu. Z rożnym skutkiem rzecz jasna. ?????? Ale mimo wszystko jakoś tak odwrotnie niż zapewne większość. ????

– napisała aktorka.

Kontrowersyjne zdjęcie

Nieoczekiwanie, pod postem aktorki wybuchła dyskusja dotycząca… jej figury. Joanna postanowiła zabrać głos i odnieść się do nieprzychylnych komentarzy.

„Obfitość biustu ma dla niektórych WIEEEEELKIE znaczenie.????? No cóż. Czy to oznacza, że KOBIETA o małym biuście nie powinna pokazywać się na zdjęciu w bikini?!! ?♀️?♀️?♀️Albo, że budzi w tych osobach odrazę?! Szczerze, czy to oznacza, że babka o kształtach skądinąd mniej obfitych tudzież zbyt obfitych ma czuć się źle?! Bo co?!

– pisze pytająco gwiazda.

Wiem jak wyglądam i najważniejsze, że ja taką siebie LUBIĘ. Przede wszystkim. Najpierw JA SIEBIE. To MA znaczenie

Jak zapewniła aktorka, samoakceptacja pojawia się z wiekiem i negatywne komentarze nie dotykają jej tak, jak kiedyś.

Kiedyś pewnie bym to przeżywała a dzisiaj wrzucam takie zdjęcia z pełną świadomością. Znam swoje wady i je polubiłam. Tak jak wszystkie zalety

Jednocześnie aktorka stanowczo sprzeciwiła się agresji ze strony niektórych komentujących.

TEGO NIE akceptuję. Nie chcę takiego świata dla MOICH dzieci. Nie tak je wychowuję. Staram się szanować KAŻDEGO człowieka. A ludziom plującym jadem niezmiennie współczuję. Najcięższe przypadki blokuję a mniejszego kalibru ignoruję. ?♀️?♀️? Najważniejsze to przede wszystkim żyć W ZGODZIE Z SOBĄ. Później z innymi. ?#muremzaDESKAMI #iNIEtylko #⭐️ #MINIbikini #?

- czytamy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Skoro od wczoraj na moim profilu takie emocje DESKI wzbudzają- wrzucam jeszcze jedną fotę z wczoraj- dziś podobno nawet Międzynarodowy Dzień Bikini!!?????‍♂️ Ja już wróciłam z próby w teatrze i chyba znowu w bikini wskoczę bo TAK gorąco. ????‍♂️?? ⭐️?‍♂️? Od wczoraj przecieram oczy ze zdumienia. Jednego pana fotografa to nawet musiałam zablokować, ponieważ... ewidentnie fota w kostiumie kąpielowym wzbudziła w NIM ogromne emocje . I zapewniam TO nie było ani zgorszenie ani podziw ... A co TO było?! No właśnie . Obfitość biustu ma dla niektórych WIEEEEELKIE znaczenie.????? No cóż. Czy to oznacza, że KOBIETA o małym biuście nie powinna pokazywać się na zdjęciu w bikini?!! ?‍♀️?‍♀️?‍♀️Albo, że budzi w tych osobach odrazę?! Szczerze, czy to oznacza, że babka o kształtach skądinąd mniej obfitych tudzież zbyt obfitych ma czuć się źle?! Bo co?! Wiem jak wyglądam i najważniejsze, że ja taką siebie LUBIĘ. Przede wszystkim. Najpierw JA SIEBIE. To MA znaczenie. I jeśli ktoś tutaj ma jakiekolwiek wątpliwości to naprawdę chciałbym Was przekonać, że TO UCZUCIE przychodzi najczęściej z wiekiem. ???‍♂️Kiedyś pewnie bym to przeżywała a dzisiaj wrzucam takie zdjęcia z pełną świadomością. Znam sWoje wady i je polubiłam. Tak jak wszystkie zalety. Ale żeby z takich błahych skądinąd powodów mieć wobec drugiej osoby agresję?!! Przeszłam już skakanie i otwartą buzię, przejdę i deskę a właściwie dwie. ?‍♀️?????Różnimy się wyglądem, czasem nawet poglądami, aż mnie korci żeby i o tym z Wami porozmawiać, ale AGRESJA wobec inności ?!!! TEGO NIE akceptuję. Nie chcę takiego świata dla MOICH dzieci. Nie tak je wychowuję. Staram się szanować KAŻDEGO człowieka. A ludziom plującym jadem niezmiennie współczuję. Najcięższe przypadki blokuję a mniejszego kalibru ignoruję. ?‍♀️?‍♀️? Najważniejsze to przede wszystkim żyć W ZGODZIE Z SOBĄ. Później z innymi. ?#muremzaDESKAMI #iNIEtylko #⭐️ #MINIbikini #?

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Co bawi Asię Koroniewską?

A co prywatnie bawi Asię? Aktorka opowiedziała o tym w rozmowie z naszą reporterką, Basią Pasek. Przypominamy:

Zobacz też:

Joanna Koroniewska pozuje nago. "Wiek to stan umysłu, a nie metryka"

Joanna Koroniewska świętuje urodziny i pomaga chorej dziewczynce. „Wierzę, że zbiórka dla Tosi ruszy”

"Domówka u Dowborów" bije rekordy popularności. Para imprezuje z Magdą Gessler i Małgosią Kożuchowską

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości