Gwiazdy

Howard "Howie" Dorough - wokalista Backstreet Boys: "Zespół jest jak drugie małżeństwo" [WYWIAD]

Gwiazdy

Aktualizacja:

Z jednym z wokalistów Backstreet Boys Howardem "Howie" Dorough'em spotkała się Gabi Drzewiecka. Howie: "Mamy to szczęście, że graliśmy i gramy w krajach, o których kiedyś nawet nie myśleliśmy, że je odwiedzimy".

Co Howie myśli o swoich fanach i popularności

Zobacz też: Natalia Zastępa na scenie DDTVN. Gwiazda YouTube z utworem "Nie żałuję". Tekst utworu >>>

To potrafi być przytłaczające, żeby to wszystko udźwignąć. Żeby zrozumieć, co dzieje się w głowach naszych fanów. Skąd u nich ta ekscytacja. Dlaczego koczują pod hotelem, w którym jesteśmy, czy w miejscu gdzie gramy koncert. To bardzo schlebiające. Nie wiem jaki facet nie chciałby grupy krzyczących kobiet wokół siebie. To błogosławieństwo. Mamy cudownych fanów.

Czy rywalizują między sobą

Zobacz też: 

Sopot Top Of The Top Festiwal 2019: Urszula, Kombi, Riedel w Dzień Dobry Wakacje

Może na początku to było interesujące, kiedy patrzyliśmy co o nas piszą, kto jest popularniejszy. Przeszło nam to bardzo szybko. Zdaliśmy sobie sprawę, że to oczywiste, że Nick jest najmłodszy, więc pewnie będzie miał najwięcej fanek. Dopingowaliśmy go, to co dobre dla niego, jest dobre dla zespołu.

Jak dziś wygladają ich trasy koncertowe?

Zobacz też: Marcin Patrzałek w Dzień Dobry Wakacje! Polak zrobił furorę w amerykańskim "Mam Talent" >>>

Kiedyś byliśmy grupą młodych facetów, mieliśmy po dwadzieścia lat. Czuliśmy się jak dzieci w sklepie z cukierkami. Grupa samotnych facetów cieszących się tym, co niesie ze sobą życie gwiazdy POP. Teraz tempo życia się zmieniło, mamy rodziny, które z nami podróżują. Teraz nie interesuje nas już szalone życie nocne. Bardziej myślimy o dzieciach.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości