Gwiazdy

"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj uknuli spisek. Podczas Pandory prawda wyjdzie na jaw

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj spiskują
"Hotel Paradise 6". Hania i Mikołaj spiskują
wideo 2/4

To dobry czas dla dziewczyn, ponieważ do programu wejdzie kolejny nowy uczestnik. Hania zawiązała z Mikołajem pakt i stworzyła plan działania, który miał ją uchronić przed eliminacją. Kiedy Szahira się o tym dowie, nie będzie trzymała języka za zębami. Co z tego wyniknie?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzy w 18. odcinku?

Mieszkańcy "Hotelu Paradise" urządzili imprezę w stylu lat 20. Przebrali się i przystąpili do szampańskiej zabawy. Dawid będzie musiał podjąć decyzję, z którą z dziewczyn chce stworzyć parę. Może wybrać między Camillą, Szahirą a Hanią, bo to właśnie z nimi był na romantycznej randce.

Hania wygada się Szahirze, że zawiązała z Mikołajem pakt. Wymyślili plan, który miał jej zapewnić bezpieczną przyszłość w raju. Niedługo później okaże się, że szczere wyznanie obróci się przeciwko niej. W czasie Pandory będzie musiała się z tego tłumaczyć. Jak wybrnie z sytuacji? Czy odpowie na serię niewygodnych pytań, a może będzie unikała konfrontacji?

Następnego dnia do "Hotelu Paradise" wejdzie nowy uczestnik. Niespodziewanie dosiądzie się do Camilli i zje z nią śniadanie. Dziewczyny i chłopaki szybko zorientują się, że tajemniczy singiel będzie miał okazję namieszać w programie. Wiele wskazuje na to, że najbliższe dni w willi będą niespokojne.

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Więcej zakulisowych materiałów i dłuższe odcinki czekają w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości