Gwiazdy

Viki Gabor jako "Barbie": "Nowa fryzura". Jak się prezentuje w blondzie?

Gwiazdy

Viki Gabor

Viki Gabor, zapowiadając premierę nowego utworu pt. "Barbie", zaprezentowała się w nowej odsłonie. Wokalistka upodobniła się do kultowej lalki. Fani nie kryli zaskoczenia metamorfozą.

Viki Gabor zapowiada nowy utwór

Viki Gabor jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Jej utwory takie jak "Superhero" czy "Ramię w ramię" w duecie z Kayah można było usłyszeć we wszystkich rozgłośniach radiowych.

Zobacz wideo: Muzyka

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

15-letnia artystka nie spoczęła jednak na laurach i właśnie zapowiedziała kolejny singiel.

Viki Gabor jako "Barbie" w wersji blond. Kiedy premiera nowego singla?

Nowy utwór pt. "Barbie" Viki Gabor ukaże się w piątek, 23 września. Z tej okazji młodziutka wokalistka upodobniła się do kultowej lalki. Na opublikowanej fotografii widzimy ją w długich blond włosach i w różowej stylizacji, a kropką nad "i" jest makijaż ściągnięty rodem z Barbie.

Nowy singel, nowa fryzura

Nie wiemy, czy nowa fryzura Viki Gabor to spektakularna metamorfoza czy jednak peruka (co bardziej prawdopodobne), to pewne jest, że fanom przypadła do gustu. Pod postem zaskoczeni, a zarazem zachwyceni nie żałowali komplementów.

"Viki jako Barbie to coś nowego!", "Wow, mega hot", "OMG to będę sztos", "Pasuje ci blond", "Ładnie ci w różowym" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Viki Gabor w nowej odsłonie

Viki Gabor w nowej odsłonie
Viki Gabor w nowej odsłonie Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości