lalka barbie

  lalka barbie

  Powstała nowa kolekcja unikatowych lalek Barbie, przedstawiających prawdziwe postacie – silne kobiety, które warto podziwiać i naśladować. Jedna z lalek została wykonana na podobieństwo Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o to wyróżnienie. Co ono dla niej oznacza? Zobaczcie, o co Martyna zaapelowała do kobiet.

  Są kobiety, które marzą o wyglądzie Barbie. Jedną z nich jest Polka, pani architekt inżynier Anella. Kiedy postanowiła przeistoczyć się w lalkę? Czy zarabia na tej metamorfozie? Jakie zabiegi przeszła? Jak reaguje na nieprzychylne opinie? Anellę i jej partnera Dudu gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Po 57 latach "Barbie" doczekała się nowych wersji: wysokiej, drobnej i krągłej! Dlaczego producent zdecydował się wprowadzić nowe modele? O tej symbolicznej zmianie rozmawialiśmy z Weroniką Heck, pseud. Mamiko, której stylizacje przypominają lalkę Barbie i Joanną Hebdą kulturoznawcą SWPS. Czy "nowa Barbie" się przyjmie i jak będzie wyglądał ... "nowy Ken"? :)

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Paweł Kukiz i najważniejsze kobiety w jego życiu. A potem: ważna lalka w życiu każdej dziewczynki. U nas Barbie na miarę XXI wieku. A na koniec: zmienia Polki! Zmieni może i Ciebie? Zapraszamy od 9:00 na czat z Mają Sablewską. A na program już od 8:00!!!

  Nickolay Lamm zaprojektował lalkę, która jest alternatywą dla wychudzonej Barbie. To Lammily. Co było impulsem do stworzenia tego projektu? Jak dzieci reagują na jego lalkę? Czy miał problemy ze strony producenta lalek Barbie?