Gwiazdy

Ewa Drzyzga dostała dobrą radę od hydraulika. "Wielu z Was nie jest do uśmiechu na myśl o rachunkach za opał"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga pospieszyła do fanów z zabawną historią. Na profilu na Instagramie dziennikarki przeczytamy o jej rozmowie z hydraulikiem. W dobie rosnących cen, rady eksperta w sprawie ogrzewania mogą pomóc niejednej osobie.

Ewa Drzyzga - medialna historia dziennikarki

Ewa Drzyzga pojawił się w polskich mediach w 1990 roku. Znana dziś dziennikarka zaczynała od stażu w Polskim Radiu. Następnie związała się ze stacją RMF FM, gdzie można było usłyszeć jej głos w programie porannym, równocześnie stawiała pierwsze kroki w telewizji.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2
#BezCukru Irańska aktywistka cz. 2Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/14

We wrześniu 2020 roku Ewa Drzyzga dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVN, który współprowadzi z Agnieszką Woźniak-Starak. Jest to drugi żeński duet w historii porannego show. Choć obie panie od dawna są związane ze stacją TVN, to po raz po raz pierwszy spotkały się właśnie na planie naszego programu.

Ewa Drzyzga o spotkaniu z hydraulikiem

Większość widzów nadal kojarzy Ewę Drzyzgę z kultowymi "Rozmowami w toku". Gwiazda TVN prowadziła również programy medyczne "36,6°C" w TVN i "Raport Life" w Discovery Life. Dzisiaj fani nie tylko mogą podziwiać Ewę w telewizji, ale także w sieci. Nasza prowadząca jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie. Jej profil śledzi niespełna 60 tys. osób. Z tą właśnie publiką dziennikarka podzieliła się zabawną anegdotą z wizyty hydraulika w jej domu.

- Uśmiałam się dziś do łez po tym jak znajomy hydraulik, pochwalił się, że dziś "puszczają ciepełko" do mieszkań. "To super-odpowiadam - bo ludzie zziębnięci wcześniej chodzą spać i wygrzewają się pod kołdrami ( ja też tak robię!)", a on na to: "Proszę Pani, najlepiej to DUŻO CHODZIĆ po mieszkaniu, wtedy od ciała pomieszczenia się nagrzewają i zaraz robi się przyjemniej". No jest coś w tym. Polecam i przekazuję dalej zanim dojdzie ciepło do kaloryferów albo jak będziecie chcieli zaoszczędzić. Ps. Przysięgam, że jak się uśmiałam do rozpuku po tej jego radzie, to od razu mi się gorąco zrobiło choć wiem, że wielu z Was nie jest do uśmiechu na myśl o rachunkach za ogrzewanie czy opał, które przyjdzie płacić za ten sezon. Trzymajmy się wszyscy ciepło - czytamy we wpisie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości