Gwiazdy

Halle Berry w rockowym wydaniu. 54-letnia aktorka pokazała, jak gra na perkusji

Gwiazdy

Halle Berry pokazała się fanom z zupełnie innej strony. Aktorka znana z takich produkcji jak "Czekając na wyrok", "X-Men" czy "Sylwester w Nowym Jorku" opublikowała w sieci nagranie, na którym gra na perkusji. 53-latka w rockowym wydaniu prezentuje się oszałamiająco.

Halle Berry - niesamowita aktorka z wielkimi kompleksami

Halle Berry to amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna, która w swoim artystycznym dorobku ma wiele sukcesów. Gwiazda została m.in. laureatką Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za występ w melodramacie "Czekając na wyrok". Za tytułową rolę w filmie "Kariera Dorothy Dandridge" otrzymała także Emmy i Złoty Glob. Ponadto, magazyn "People" w 2002 roku uznał ją za jedną z 50 najpiękniejszych ludzi, a kilka lat później otrzymała miano najseksowniejszej żyjącej ciemnoskórej kobiety. Mimo wielu sukcesów, aktorka przez lata zmagała się z wielkimi kompleksami. Osiągnięcie harmonii i pewności siebie nie ułatwiały jej także burzliwe związki.

To jest kobieta po przejściach, po trzech rozwodach, po bardzo nieudanych związkach. Ona mówi o tym, że ma trochę problem z zaufaniem do ludzi. Miała problem z poznawaniem miłych ludzi na swojej drodze. To zaczęło się już w szkole. Była jedną z niewielu ciemnoskórych osób. Czuła się trochę odtrącona. Miała zawsze poczucie, że jest z boku. Ma niskie poczucie własnej wartości i niską samoocenę, o czym mówi otwarcie

- powiedziała Sandra Hajduk.

Halle Berry gra na perkusji

Niedawno Halle Berry pochwaliła się swoimi nieznanymi jak dotąd umiejętnościami. 54-letnia aktorka opublikowała filmik, na którym gra na perkusji. Trzeba przyznać, że gwiazda w rockowym wydaniu prezentuje się obłędnie. Sandra Hajduk zdradziła, że za nowe hobby odpowiedzialny może być obecny partner aktorki, który jest zawodowym muzykiem.

- To wynika z faktu, ze jej aktualny partner jest muzykiem, laureatem nagrody Grammy. Tych instrumentów w domu trochę jest, więc pewnie Halle się podszkoliła - dodała dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Rodzina Soni Bohosiewicz skrywa wiele tajemnic. Aktorka nie miała o nich pojęcia

Helen McCrory nie żyje. Aktorka zagrała m.in. w "Harrym Potterze" i "Skyfall"

Nie żyje Ewa Wawrzoń, aktorka znana z filmów "Echo" i "Tato". Agata Młynarska: "Dziś zamknął się kolejny rozdział mojego dzieciństwa, zmarła ciocia Ewa"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości