perkusja

  perkusja

  Największą pasją Natalii Krząkały jest perkusja. I chociaż nie ukończyła żadnej szkoły muzycznej, inne grające na perkusji dziewczyny zostawiła daleko w tyle. Nastolatka dzięki swojej ciężkiej pracy wygrała też międzynarodowy konkurs perkusyjny. Co o pasji Natalii sądzą jej rodzice? I jakie dziewczyna ma plany na najbliższą przyszłość?

  Po Top Model wydawało się, że Adam Boguta skoncentruje się na modelingu. Okazuje się, że po wygaśnięciu kontraktu w Hong Kongu i powrocie do Polski, zajął się zupełnie czym innym. Czym? Czy to oznacza, że modeling poszedł w odstawkę? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak radzą sobie kobiety w, zdominowanym przez mężczyzn, świecie muzyki rockowej? Czy denerwują się gdy usłyszą od kogoś "grasz jak facet"? Jakiej muzyki słuchają ich dzieci? Gośćmi Marcina Mellera i Magdy Mołek były Anja Orthodox, Małgorzata Tekiel i Aleksandra Kasprzyk.

  Igora Faleckiego poznaliśmy już kilka lat temu, kiedy świat zachwycił się tym młodym geniuszem perkusji. Postanowiliśmy sprawdzić czy muzyka to nadal jego największa pasja. Zapraszamy na spotkanie z jednym z najbardziej inspirujących nastolatków w Polsce!

  Wiktoria Nowak ma 12 lat i zadziwia otoczenie swoim talentem. Budzi uznanie najlepszych wirtuozów. Ma też już swój zespół. Kocha też konie. Jakie były jej początki i kto motywował ją do grania? Posłuchajcie jej gry!