Halle Berry

  Halle Berry

  Halle Berry to jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych aktorek Hollywood. Ma na koncie Oscara, Emmy i Złoty Glob. Niezmiennie zachwyca urodą i formą, której pozazdrościć mogą jej dużo młodsze kobiety. Gwiazda udowodniła to w dniu swoich 54. urodzin, publikując w sieci odważne zdjęcie.

  Halle Berry uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. 53-letnia gwiazda od lat wzbudza zachwyt swoją nieprzejmującą urodą. Ostatnio po raz kolejny udowodniła, że czas się dla niej zatrzymał. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które przywodzi na myśl słynną scenę na plaży z "Śmierć nadejdzie jutro".

  Niektórzy fantastyczni aktorzy mają na swoim koncie role, o których woleliby zapomnieć. Należą do nich: Liza Minnelli, Laurence Olivier, Sandra Bullock, Roberto Benigni i Halle Berry. Z Anną Wendzikowską zastanawialiśmy się, dlaczego hollywoodzcy aktorzy wybierają takie role. Ania powiedziała nam również, kto odważył się odebrać Złotą Malinę za najgorszą rolę.

  W Kalifornii, na mocy Ustawy 606, sąd może nałożyć wysoką grzywnę na reportera, który robiąc zdjęcia gwieździe w rażący sposób przekracza granice intymności fotografując jej dzieci. Tę ustawę poniekąd wywalczyła Halle Berry. Czy taki precedens mógłby zaistnieć w polskiej przestrzeni? O tym w studiu, Dzień Dobry TVN rozmawiały dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska oraz adwokat Marta Banaszczyk-Żołędziowska, która prowadzi sprawy gwiazd.

  On przygodę z aktorstwem zaczął w wieku 12 lat, ona w wieku 13. Halle Berry i Tom Hanks opowiedzieli dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu o polskich koneksjach, o Januszu Kamińskim, o tym, czym są dla nich poszczególne role, oraz o inspirujących scenariuszach.