Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat razem od 8 lat. Komentarz Szczęsnego: "Jak ona z Tobą wytrzymuje?"

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat świętowali ósmą rocznicę związku. Polski piłkarz podzielił się tą informacją ze swoimi fanami. Wpis żartobliwie skomentował Wojciech Szczęsny. Na odpowiedź Krychowiaka nie musiał długo czekać.

Grzegorz Krychowiak to polski piłkarz, występujący na pozycji pomocnika. Prywatnie sportowiec związany jest francuską modelką Celią Jaunat. Para poznała się 8 lat temu, w sklepie, w którym wówczas pracowała Celia. Na początku widywali się tylko w weekendy, ale kiedy dziewczyna obroniła dyplom na uczelni, postanowili, że zamieszkają razem.

>>> Zobacz także:

Krychowiak chętnie chwali się swoją wybranką w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, ponieważ Celia jest naprawdę piękna. Ostatnie ich zdjęcie jest bardzo wyjątkowe.

Wyświetl ten post na Instagramie.

8 years of love ❤️

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Polski piłkarz opublikował je z okazji ósmej rocznicy związku z modelką. Pod fotką posypały się gratulacje od fanów. Skomentował ją również Wojciech Szczęsny, który od lat przyjaźni się z Grzegorzem. Obaj lubią się przekomarzać, więc i tym razem polski bramkarz pozwolił sobie na żart:

Jak ona z Tobą wytrzymuje, to ja nigdy nie zrozumiem.

- napisał pod zdjęciem.

Na odpowiedź Krychowiaka nie musiał długo czekać:

Wojtek, kto jak kto, ale Ty dokładnie wiesz, jakie mam ogromne serce.

Grzegorzowi Krychowiakowi i Celii Jaunat życzymy wiele szczęścia.

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości