Gwiazdy

Długi weekend czerwcowy. Które gwiazdy spędzają go w Polsce?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gwiazdy postanowiły spędzić długi weekend w Polsce. Okazuje się, że znalazły mnóstwo aktywności, które można wykonywać bez wyjeżdżania za granicę. Jedne opalają się na balkonach, drugie odwiedzają rodzinne strony, a jeszcze inne zwiedzają zakątki naszego kraju.

Gwiazdy spędzają długi czerwcowy weekend w Polsce

Ewa Chodakowska spędza czerwcówkę w swoim mieszkaniu na Mokotowie. Fanom pokazała, jak opala się na własnym balkonie. Kolejną gwiazdą, która została w Polsce jest Basia Kurdej-Szatan. Jak się okazuje, aktorka postanowiła spędzić czas w ogrodzie na pieleniu i sadzeniu kwiatów. Natomiast Edyta Herbuś odwiedziła rodzinne Kielce i jak zawsze przy takiej okazji, nie zabrakło zdjęć z babcią. Pani Tola czekała na wnuczkę z gorącym rosołem i nie obyło się bez wspólnego strojenia.

Gwiazdy zwiedzają Polskę

Znani i lubiani ruszyli w Polskę, aby na nowo zachwycić się widokami i miastami. Tomasz Torres i jego żona Paulina Łaba wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Zauroczyli się nim, kiedy brali udział w programie "Power Couple". Jak napisali w mediach społecznościowych, postawili na chill. Mają już za sobą m.in. wycieczkę po Odrze i spacer po Ostrawie Tumskim. Magda Steczkowska wraz z mężem, Piotrem Królikiem ruszyła do Zakopanego. Jak się okazuje, to aktywny wypoczynek, bo zakochani zdobywają kolejne szczyty, czym chwalą się w mediach społecznościowych. Joanna Moro była w ogrodzie botanicznym pod Warszawą. Zdjęcia, które tam zrobiła wyglądały jak z rajskich wakacji. Joanna Jabłczyńska ze swoim serialowym tatą, Waldemarem Obłozą chłodzili się w wodospadzie w Przesiece. Co ciekawe, aktorka dojechała na miejsce rowerem.

>>> Zobacz także:

Zaskakujący finał "Hotelu Paradise 3". Kto wygrał? "Jesteśmy w tym wszystkim razem"

Mandaryna o życiu w rodzinie patchworkowej: "Siedziałyśmy z Anią przed domem Michała i liczyłyśmy dzieci"

Ewa Farna w intymnej rozmowie z Dorotą Wellman. "Jak ktoś mi pisał, że jestem gruba, to mówiłam: zjem jeszcze więcej"

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Barbara Pasek

Pozostałe wiadomości