weekend majowy

  weekend majowy

  Gwiazdy postanowiły spędzić długi weekend w Polsce. Okazuje się, że znalazły mnóstwo aktywności, które można wykonywać bez wyjeżdżania za granicę. Jedne opalają się na balkonach, drugie odwiedzają rodzinne strony, a jeszcze inne zwiedzają zakątki naszego kraju.

  Grillowanie to jedno z ulubionych zajęć Polaków. Kto z nas nie lubi spędzać czasu z rodziną czy przyjaciółmi przy ogniu, na którym skwierczą różne rodzaje mięs i warzywa. Tradycyjnie już za początek sezonu grillowego uznaje się długi majowy weekend. Niestety w tym roku nie wszędzie było to możliwe. Władze kilku warszawskich dzielnic wydały bowiem zakaz rozpalania ognisk i grillowania. Co grozi za jego złamanie? O tym rozmawialiśmy z Szymonem Czerwińskim, szefem kuchni i Agnieszką Drozd, Warszawski Alarm Smogowy.

  Już niedługo majówka. Wystarczy wziąć trzy dni urlopu, by odpoczywać przez dziewięć dni. Co w tym czasie robić? Gdzie warto wyjechać? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła specjalistka ds. PR Klaudyna Mortka z portalu wakacje.pl.

  Piknik to jej pasja, bo jak mówi Magda Gessler, jedzenie w naturze jest cudowne pod warunkiem, że nie ma komarów i mrówek. Jak wspomina rodzinne pikniki z rodzicami? Co jedli podczas takich pikników? Czy Magda Gessler ma czas, by organizować teraz pikniki dla swojej rodziny? Jakiego dania nie może zabraknąć na pikniku znanej restauratorki i kreatorki smaków? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Długi weekend majowy zaczął się upalnie, dlatego nasz prezenter pogody Bartek Jędrzejak postanowił wykorzystać piękną pogodę i nauczyć się pływać na desce!