Gwiazdy

"Czas spędzony z rodziną, jest wart każdej sekundy!". Ewa Mrozowska pokazała, jak bawi się z synem

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Mama jest w stanie zrobić wiele, by rozśmieszyć swoje dziecko i miło spędzić z nim czas. Ewa Mrozowska, gwiazda programu "Gogglebox", pochwaliła się, jak ona i jej mąż bawią się ze swoim niespełna dwuletnim synkiem.

Ewa Mrozowska - macierzyństwo

Ewa Mrozowska zdobyła popularność za sprawą udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Występuje w nim od siedmiu lat wraz ze swoją przyjaciółką Sylwią Bombą. Obie panie swoim poczuciem humoru zaskarbiły sobie sympatię wielu fanów. Oprócz tego, Mrozowska jest również wizażystką i wykonuje znanym paniom piękne makijaże.

Telewizyjna gwiazda w połowie grudnia 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Pojawienie się na świecie synka Leona, całkowicie zmieniło jej życie. Ewa doskonale odnalazła się w roli mamy, a jak podkreślała w wielu wywiadach, wychowywanie dziecka przynosi jej wiele radości. W mediach społecznościowych chętnie publikuje zdjęcia z pociechą i mężem.

Ewa Mrozowska spędza czas z rodziną

Opieka nad dzieckiem to nie lada wyzwanie. Mrozowska doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ niespełna dwuletni Leon jest bardzo ruchliwym i energicznym dzieckiem Gwiazda na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak celebruje czas z synem i mężem. Agnieszka była nawet w stanie paść na kolana, by rozśmieszyć malucha.

- Kto od rana bawi się w konika? Czas spędzony z rodziną, jest wart każdej sekundy! Miłego dnia, kochani - napisała Mrozowska.

Fani gwiazdy "Goggleboxa" komentują, że i oni uśmiechnęli się na widok jej zdjęć: - "Szczęśliwa rodzinka, to bawiąca się rodzinka. Uściski Ewa", "Ale mi poprawiliście humor! Śmieję się od ucha do ucha, patrząc na was", "Pięknie razem wyglądacie. Cudowna rodzinka", "Młody uczy się, że od telewizji czy tableta, lepiej poszaleć z rodzicami" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dominik Abus - za co kochają go fani "Gogglebox"?

Dominik Abus - za co kochają go fani "Gogglebox"
Dominik Abus - za co kochają go fani "Gogglebox" Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości