Sylwia Bomba wozi przyjaciółkę w wózku sklepowym. Fani: "Dwie pozytywne wariatki"

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska wybrały się na zakupy, a fakt ten uwieczniły na zdjęciu. Fotografia rozbawiła fanów, ponieważ widać na niej, że w sklepowym wózku, oprócz produktów spożywczych, znalazła się jedna z gwiazd TTV. W ten to właśnie sposób obie panie zapowiedziały najnowszy sezon "Gogglebox. Przed telewizorem".

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska znają się osiem lat, natomiast od siedmiu występują razem w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV. Widzowie ich zabawnych komentarzy mogą słuchać od pierwszego sezonu show. Swoim poczuciem humoru zaskarbiły sobie wielu fanów.

Sylwia Bomba o 15. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem"

Obu pań nie mogło zatem zabraknąć w najnowszej - 15. edycji "Gogglebox. Przed telewizorem". Bohaterki programu przygotowały się do niego znakomicie. Przed emisją wybrały się bowiem na zakupy po zapas przekąsek i przy okazji jedna z nich usiadła w wózku sklepowym.

Zapasy popcornu na 15 ? sezon GOGGLEBOX zakupione ? melduję zwartość i gotowość na oglądanie telewizji ? Widzimy się już 30 sierpnia o 22:00 ?? oczywiście na antenie TTV. Kto będzie z nami? Kto umie skakać w szpilkach?

- zapytała Sylwia Bomba, dodając zabawną fotografię.
Dziewczyny po raz kolejny udowodniły, że dystans do siebie nie jest im obcy, a rozbawieni fani ochoczo zaczęli komentować zdjęcie. "To nie bomba, tylko kobieta dynamit. Super babka z ciebie", "Uwielbiam. Dwie pozytywne wariatki", "To zakup udał się, Ewcię w sklepie kupiłaś", "Świetnie nowy sezon. Już nie mogę się doczekać" - czytamy pod postem.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - 15. sezon

"Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit TTV, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. "To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki".
Premiera już 30 sierpnia o godzinie 22:00 na antenie TTV. Program "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj też online na VOD player.pl.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska. Przyjaciółki nie tylko z programu
Autor: Dominika Czerniszewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości