Magda Gessler o ukochanym psie. "Przychodzę, to jest radość taka, że powala mnie na podłogę"

Gucio - pies Magdy Gessler
Gucio - pies Magdy Gessler
Do tego, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, nikogo przekonywać nie trzeba. Wiedzą to także polskie gwiazdy, które chwalą się swoimi pupilami nie tylko na Instagramie, ale także na eventowych ściankach. Jak ważną rolę odgrywają czworonogi w życiu człowieka? O tym opowiedzieli Tomasz Ciachorowski, Anna Głogowska oraz Magda Gessler.

Ukochane psy gwiazd

Pies bez wątpienia wprowadza do domu odrobinę ciepła, radości i gwaru. To także prawdziwy przyjaciel, który potrafi wysłuchać, przytulić się i ogrzać w zimowe wieczory. Nic dziwnego, że wszyscy tak kochamy swoje zwierzaki. Serce Anny Głogowskiej cztery lata temu skradła Merida– suczką rasy Hovawart, z która tancerka chętnie uprawia sport, a także wypoczywa.

Ja ją wyczekałam, wymarzyłam. Zobaczyłam, że taka rasa jest i od razy wiedziałam, że takiego psa chce. Potem zaczęłam czytać, okazało się, że to jest rasa towarzyszy, że są przywiązane do ludzi, asystują we wszystkim. Moja nie zniszczyła mi nic, ale jak za kimś nie przepada, to kradnie różne rzeczy i chowa
- powiedziała Anna.

Tomasz Ciechorowski 9 lat temu wpuścił pod swój dach Jack Russelkę - Rejczel. Razem z psem pracuje, podróżuje, pojawia się na imprezach. - Jest z niej kawał łobuziary, ale wiedziałem to, decydując się na tę rasę. U nas w domu zawsze były suczki, w domu rodzinnym też była terierka. Ja jestem osobą, która lubi otaczać się ludźmi z silnym charakterem, więc ten charakterek teriera mnie bardzo odpowiada. Ona tylko wygląda potulnie, to pies, który cały czas wymaga atencji - wyjaśnił.

Magda Gessler i jej pupil

Piotr Wojtasik wybrał się w odwiedziny do Magdy Gessler, by zobaczyć jej ukochanego pupila. Jak się okazało, restauratorka posiada owczarka francuskiego o imieniu Gucio. - Zawsze wybieram psy, które są podobne do mnie. Gucio miał tak ogromną ilość sierści, że go obcięto. Bardzo dużo spaceruje, chodzi po ogrodzie, więc miał w tej sierści wszystko – powiedziała Magda.

Z psem gwiazdę łączą szczególne relacje. Restauratorka pokochała czworonoga, z którym spędza wolny czas. - Wracasz do domu, gdzie mąż jest w Kanadzie, a Gucio jest tu. On zawsze wie, jak ktoś przychodzi czy przyjeżdża. Ja przychodzę, to jest radość taka, że powala mnie na podłogę. Bardzo się przyjaźnimy, po czym jest moment, kiedy on nie może wejść na górę, gdzie jest moja sypialnia. Kładę go do jego łóżeczka, a ja idę do swojego – wyjaśniała.

Magda Gessler poruszyła także kwestie pozorów. Jak przyznała, wiele osób postrzega ją jako osobę kolorową, która prowadzi radosne życie. Na to restauratorka musiała jednak zapracować. Nic nie przyszło ot tak.

- Życie takiej osoby jak ja z pozoru jest bardzo kolorowe, łatwe, bogate, cudowne i wymarzone. Jednak żeby dojść do tego momentu dojrzałości, czy panowania nad sobą, lubienia i empatii w stosunku do innych ludzi, jednak trzeba trochę przeżyć. Nikt nie zdaje sobie sprawy, jakie historie wydarzyły się w moim życiu, aby być teraz tutaj z moim psem, w ogrodzie. Ja się wydaje spokojna, łagodna, czasami bardzo ostra i podobnie ma Gucio. Jednak pies ma charakter pani – podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Mateusz Jarosławski

podziel się:

Pozostałe wiadomości