anna głogowska

  Anna Głogowska opublikowała w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia z wesela i zapewniła fanów, że doskonale bawi się w towarzystwie mamy i nastoletniej córki. Internauci nie pozostali obojętni na wyjątkową fotorelację. Jak zareagowali na widok uśmiechniętej tancerki pozującej u boku pociechy?

  "Przychodzę, to jest radość taka, że powala mnie na podłogę".

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób w polskim show-biznesie. Ojciec dwójki dzieci i człowiek wielu pasji. Oto "Kulisy Sławy" aktora Piotra Gąsowskiego. Kim by był, gdyby nie został artystą?

  Piotr Gąsowski razem z rodziną udał się na wakacje na Kretę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że aktor zdecydował się na wypoczynek w towarzystwie dwóch byłych partnerek: Hanny Śleszyńskiej i Anny Głogowskiej. Syn Piotra, Kuba, zdradził jakie relacje łączą go z macochą.

  Piotr Gąsowski wybrał się na zasłużony urlop na Kretę. Podczas wypoczynku na greckiej wyspie towarzyszą mu jego dwie byłe partnerki, Hanna Śleszyńska i Anna Głogowska, a także ich dzieci i grupa przyjaciół. Aktor zakasał rękawy do pracy i pochwalił się, jak przyrządza grecką ucztę dla wszystkich. Zdradził przepis na swoje popisowe danie.

  Hanna Śleszyńska wybrała się na Kretę. Ze swoimi fanami podzieliła się fotografiami, na których widać ją w kostiumie kąpielowym. Co ciekawe, zdjęcia wykonała i skomentowała Anna Głogowska, tancerka, która - tak jak aktorka - była związana z Piotrem Gąsowski.

  Anna Głogowska tworzy wspaniałą, patchworkową rodzinę. Przyjacielskie relacje z córką, byłym partnerem, a także jego synem stały się unikatowym i pełnym podziwu obrazkiem. Bliscy wspierają się, spędzają wspólnie święta, a także razem pracują.

  Taniec jest formą relaksu. Nie trzeba znać profesjonalnych kroków. Ważne, by się ruszać. Kto się zazwyczaj bardziej garnie do nauki tańca, kobiety czy mężczyźni? Nasi dzisiejsi goście przyznali, że uwielbiają tańczyć. Co im to daje? Zapytaliśmy o to Zygmunta Chajzera, Sonię Bohosiewicz, Jose Torresa i Annę Głogowską.

  Według GUS aż 1/5 Polaków żyje w pojedynkę. Jednocześnie większość polskich singli szuka swojej drugiej połówki, kogoś do kochania i do wspólnego założenia rodziny. O tym, komu jest łatwiej znaleźć partnera i jakie wymagania wobec nich mają kobiety, a jakie mężczyźni - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Julitą Czarnecką, Anną Głogowską i Ludwikiem Borkowskim.

  Za pomocą amerykańskiego wykrywacza kłamstw postanowiliśmy sprawdzić, czy dzieci nie oszukują św. Mikołaja. W eksperymencie wzięli udział: Mali Giganci, ich rodzice, Ula Podpowiadacz Chincz, Filip Rudolf Chajzer i śliczna różowa wróżka ;) Zobaczcie, co z tego wyszło :)

  Czy dla naszych gości święta nabrały nowego blasku, gdy w ich rodzinach pojawiły się dzieci? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli:Tomasz Karolak z córką Leną, Anna Głogowska z córką Julką oraz Paulina Przybysz. Jaki wpływ na spędzanie świąt mają dzieci?

  Najlepsi tancerze w Polsce. Miłość i taniec. "I move you" to pierwszy taneczny spektakl o miłości. Produkcją przedstawienia zajęła się Weronika Marczuk, która przyjaźni się z tancerzami. W spektaklu zobaczymy: Jana Klimenta, Annę Głogowską, Stefano Terrazzino, Paulinę Biernat, Janję Lesar i Krzysztofa Hulboja.

  O antykoncepcji XXI wieku rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dr. Romualdem Dębski, ginekologiem i położnikiem. Dlaczego wynalazek XX wieku, czyli pigulka antykoncepcyjna, która jest jedną z najsuteczniejszych metod zapobiegania ciąży odchodzi do lamusa? Co zastąpi tabletki antykoncepcyjne? Plastry, pierścienie dopochwowe czy wkładki - co najczęściej wybierają kobiety?

  Tym razem Agnieszka Jastrzębska zabrała nas w strugi deszczu, czyli na premierę "Deszczowej piosenki" w teatrze Roma. Gwiazdy, które tem spotkała, zapytała o to czy lubią musicale. Który dziennikarz, zanim rozpoczął karierę w mediach, grał w musicalach? Ile razy Natalia Kukulska widziała "Deszczową piosenkę"? O czym marzy Rafał Maserak? Komu i czego zazdrości Anna Głogowska?

  To, czy zamierza uczestniczyć w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami", Anna Głogowska zdradziła prezenterce pogody Dorocie Gardias.