anna głogowska

  anna głogowska

  Taniec jest formą relaksu. Nie trzeba znać profesjonalnych kroków. Ważne, by się ruszać. Kto się zazwyczaj bardziej garnie do nauki tańca, kobiety czy mężczyźni? Nasi dzisiejsi goście przyznali, że uwielbiają tańczyć. Co im to daje? Zapytaliśmy o to Zygmunta Chajzera, Sonię Bohosiewicz, Jose Torresa i Annę Głogowską.

  Według GUS aż 1/5 Polaków żyje w pojedynkę. Jednocześnie większość polskich singli szuka swojej drugiej połówki, kogoś do kochania i do wspólnego założenia rodziny. O tym, komu jest łatwiej znaleźć partnera i jakie wymagania wobec nich mają kobiety, a jakie mężczyźni - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Julitą Czarnecką, Anną Głogowską i Ludwikiem Borkowskim.

  Za pomocą amerykańskiego wykrywacza kłamstw postanowiliśmy sprawdzić, czy dzieci nie oszukują św. Mikołaja. W eksperymencie wzięli udział: Mali Giganci, ich rodzice, Ula Podpowiadacz Chincz, Filip Rudolf Chajzer i śliczna różowa wróżka ;) Zobaczcie, co z tego wyszło :)

  Czy dla naszych gości święta nabrały nowego blasku, gdy w ich rodzinach pojawiły się dzieci? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli:Tomasz Karolak z córką Leną, Anna Głogowska z córką Julką oraz Paulina Przybysz. Jaki wpływ na spędzanie świąt mają dzieci?

  Najlepsi tancerze w Polsce. Miłość i taniec. "I move you" to pierwszy taneczny spektakl o miłości. Produkcją przedstawienia zajęła się Weronika Marczuk, która przyjaźni się z tancerzami. W spektaklu zobaczymy: Jana Klimenta, Annę Głogowską, Stefano Terrazzino, Paulinę Biernat, Janję Lesar i Krzysztofa Hulboja.

  O antykoncepcji XXI wieku rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dr. Romualdem Dębski, ginekologiem i położnikiem. Dlaczego wynalazek XX wieku, czyli pigulka antykoncepcyjna, która jest jedną z najsuteczniejszych metod zapobiegania ciąży odchodzi do lamusa? Co zastąpi tabletki antykoncepcyjne? Plastry, pierścienie dopochwowe czy wkładki - co najczęściej wybierają kobiety?

  Tym razem Agnieszka Jastrzębska zabrała nas w strugi deszczu, czyli na premierę "Deszczowej piosenki" w teatrze Roma. Gwiazdy, które tem spotkała, zapytała o to czy lubią musicale. Który dziennikarz, zanim rozpoczął karierę w mediach, grał w musicalach? Ile razy Natalia Kukulska widziała "Deszczową piosenkę"? O czym marzy Rafał Maserak? Komu i czego zazdrości Anna Głogowska?