33-letnia ciężarna zmarła w szpitalu. Anna Głogowska w żałobie. Kinga Zawodnik wspomina traumatyczne doświadczenia. Te newsy mogłeś przegapić

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Czego nie wypada robić na balkonie?
Czego nie wypada robić na balkonie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Co wydarzyło się w Polsce w poniedziałek, 29 maja? Podano wstępne wyniki sekcji zwłok 33-letniej ciężarnej, która zmarła w szpitalu w Nowym Targu. Nie żyje brat Anny Głogowskiej. Kinga Zawodnik wspomina traumatyczne doświadczenia. Wróciła do bolesnych wspomnień ze szkoły podstawowej. O czym jeszcze pisaliśmy w serwisie dziendobry.tvn.pl?

Nowy Targ. 33-letnia ciężarna zmarła w szpitalu

W nocy z 23 na 24 maja 33-letnia ciężarna zmarła w szpitalu w Nowym Targu. W poniedziałek, 29 maja rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu Leszek Karp poinformował, o tym, co do tej pory udało się ustalić w związku ze śmiercią kobiety. - Wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety podane przez lekarzy to wstrząs septyczny, czyli końcowy etap sepsy, który spowodował niewydolność krążeniowo-oddechową, skutkującą zgonem tej kobiety - powiedział.

Anna Głogowska w żałobie. Nie żyje jej brat Arkadiusz Głogowski

Na instagramowym profilu Anny Głogowskiej pojawiła się informacja o śmierci jej bliskiego członka rodziny - brata Arkadiusza. Mężczyzna zaledwie półtora miesiąca temu, 15 kwietnia, wziął ślub ze swoją partnerką Anetą, a obecna na uroczystości siostra relacjonowała wydarzenie w mediach społecznościowych.

Przyczyna śmierci Arkadiusza Głogowskiego nie została podana do wiadomości publicznej. Były partner tancerki Piotr Gąsowski opublikował poruszający komentarz. - Zrobiłaś, co mogłaś - napisał aktor.

Balkon - co wolno, a co jest zabronione? Czy można rozpalić grilla? 

Coraz więcej czasu spędzamy na swoich balkonach. Jednak obowiązują nas tam pewne zasady i konkretne przepisy. Co nam wolno, a czego nie? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała adwokat Eliza Kuna. - Mam wrażenie, że im więcej, my jako Polacy korzystamy z doktora Google i edukujemy się, tym mniej tej wolności innym pozostawiamy - zaznaczyła.

Kinga Zawodnik wspomina traumatyczne doświadczenia. "Podduszali mnie"

Kinga Zawodnik mówi otwarcie o hejcie, z jakim się mierzyła od najmłodszych lat. W cyklu "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" wróciła do bolesnych wspomnień ze szkoły podstawowej, kiedy to koledzy z klasy pozwalali sobie na nieprzyjemne komentarze dotyczące jej wyglądu. Dziś przekuwa swoje przykre doświadczenia w coś dobrego i jeździ po szkołach, gdzie rozmawia z dziećmi o werbalnej przemocy.

Magda Gessler i Ewa Chodakowska razem. "Hot pantera i lady in red"

Magda Gessler i Ewa Chodakowska miały okazję współpracować podczas nagrań do jednego z odcinków programu "MasterChef". Spotkanie obu pań zaowocowało udostępnionym w sieci nagraniem, na którym restauratorka i trenerka fitness tańczą razem "salsę". - Duet idealny - komentują internauci.

Zofia Zborowska była w ciąży, gdy zachorowała na raka

Czerniak to nowotwór złośliwy skóry. Może pojawić się jako nowa zmiana na ciele, ale często powstaje z istniejącego zdrowego znamienia. Zofia Zborowska zachorowała na czerniaka, gdy była w ciąży. - Poszłam na rutynową kontrolę, chyba jedną z pierwszych w moim życiu - powiedziała w Dzień Dobry TVN i dodała, że zaniepokoił ją wystający pieprzyk, który był na jej ciele od lat.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA/ TVN24/x-news/dziendobry.tvn.pl

Pozostałe wiadomości