Magda Gessler i Ewa Chodakowska razem. "Hot pantera i lady in red"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Magdalena Gessler
Magdalena Gessler
wideo 2/11

Magda Gessler i Ewa Chodakowska miały okazję współpracować podczas nagrań do jednego z odcinków programu "MasterChef". Spotkanie obu pań zaowocowało udostępnionym w sieci nagraniem, na którym restauratorka i trenerka fitness tańczą razem "salsę". - Duet idealny - komentują internauci.

Magda Gessler i Ewa Chodakowska we wspólnym tańcu

Na instagramowym profilu Magdy Gessler pojawiło się wyjątkowe nagranie z planu programu "MasterChef". U boku roztańczonej restauratorki stanęła popularna trenerka fitness Ewa Chodakowska. Obie panie chwyciły się za ręce i dały się ponieść krokom przypominającym choreografię z pogranicza salsy i samby.

- Ta sama energia! To samo bicie serc! Ten sam rytm! Co powiecie na ten duet - Magda i Ewa? - zapytała internautów prowadząca "Kuchennych rewolucji".

Gwiazda TVN nie musiała długo czekać na odpowiedź fanów. - Duet idealny. U mnie całe życie serce - Gessler, rozum - Chodakowska - napisała jedna z użytkowniczek aplikacji. - Hot pantera i lady in red - stwierdziła druga, nawiązując do kreacji obu celebrytek.

Magda Gessler nie szczędziła Ewie Chodakowskiej komplementów. Pod udostępnionym postem dopisała komentarz, w którym wyraziła nadzieję na rychłe spotkanie z trenerką. - Jesteś jedyna taaaka wspaniała. Spotkamy się tam, gdzie słońce rządzi, prawda? - zagaiła. - Czekam na Ciebie w słonecznej Grecji. Zjemy wszystko i wszystko później wytańczymy - odpowiedziała towarzyszka tańca.

Ewa Chodakowska zachwycona spotkaniem z Magdą Gessler

Ewa Chodakowska nie pozostawała dłużna swojej starszej koleżance z branży. Trenerka również opublikowała na swoim profilu filmik, na którym zarejestrowano wspólne popisy taneczne gwiazd.

- Jak tańczyć salsę, to tylko z Magdą. Kochana, wulkanie energii! Artystko! Piękna Duszo! To była czysta przyjemność - zapewniła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki, Paweł Wodzyński/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości