Gwiazdy

"Już dawno nie miałam takich krótkich włosów". Magda Steczkowska w nowej fryzurze

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Tomasz Urbanek/East NewsMagda Steczkowska

Magda Steczkowska postanowiła zmienić nieco swój wygląd i odwiedziła znajomego fryzjera. Skróciła włosy, odświeżyła kolor, a efektem metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wokalistka w nowej odsłonie bardzo spodobała się internautom.

Magda Steczkowska przeszła metamorfozę

Gdy gwiazdy decydują się na zmianę fryzury, zawsze budzą tym duże poruszenie wśród swoich fanów. Obserwatorzy są ciekawi efektu nowej stylizacji - czy będzie to metamorfoza na lepsze, czy na gorsze. Znana wokalistka i autorka tekstów, Magda Steczkowska, wybrała się do zaprzyjaźnionego fryzjera. Zdecydowała się na ostre cięcie, odświeżenie blondu oraz skrócenie grzywki.

- Nie ma to ja zacząć dzień od nowej fryzury. Już dawno nie miałam takich krótkich włosów! Łukasz Darłak o mało na zawał nie padł, jak mu powiedziałam, że chcę takie. Jak wam się podoba? - napisała Magda.

Nowa fryzura Magdy Steczkowskiej

Włosami Steczkowskiej zajął się jej znajomy, Łukasz Darłak. Widzowie mogą go kojarzyć z pierwszej edycji programu "Mistrzowskie cięcie", który był emitowany na antenie TVN Style. Fryzjer znalazł się w finałowej trójce, a jurorzy cenili go za jego talent i profesjonalizm. Udział w telewizyjnym show otworzył mu drzwi do zawodowej kariery. Obecnie jest stylistą fryzur wielu gwiazd ze świata show-biznesu.

Fanom Magdy nowa fryzura bardzo przypadła do gustu. Komplementują metamorfozę piosenkarki: "Pięknie", "Madzia, cudnie wyglądasz", "Super długość, kolor wspaniały", "Cudo", "Pięknie ci w takich włosach", "Bardzo twarzowo, idealnie w punkt" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Magda Steczkowska z mężem

Magda Steczkowska z mężem
Magda Steczkowska z mężem

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości